فهرست
یادداشت: مادرید لواندوفسکی را بخرد؟
یادداشت: مادرید لواندوفسکی را بخرد؟

یادداشت: مادرید لواندوفسکی را بخرد؟

 بن هیوارد
 در روز شنبه که بنزما 2 گل برای مادرید زد و خودش را دوباره ثابت کرد، ایجنت مهاجم بایرن مونیخ برای مذاکره با سران برنابئو در اسپانیا بود. کارلو آنچلوتی همیشه این را می گفت. وقتی در زمان مربی گری او در مادرید از او درباره خرید احتمالی آگوئرو، فالکائو یا لواندوفسکی سوال می کردند، پاسخ او هرگز با پاسخ دیگرش فرق نداشت. او می گفت بهترین مهاجم برای رئال بنزما است. ایجنت لواندوفسکی در بازی مقابل ختافه در جایگاه ویژه برنابئو حضور داشت و حضور سزاری کوچارسکی نزدیک پرس در بازی با ختافه خبرهایی برای مطبوعات اسپانیایی داشت.
پرس از زمان شکست مقابل بارسا در خانه زیر فشار انتقادات است و این فشار بعد از حذف بحث برانگیز رئال از مسابقات جام حذفی بیشتر هم شده است. آن ها به چریشف محروم بازی دادند تا تنش در تیم بیشتر شود. حالا اما اوضاع فرق می کرد و احتمال خرید آماده ترین مهاجم این روزهای اروپا می توانست مادریدیستا را خوشحال کند.
شکی در کیفیت بازی لواندوفسکی وجود ندارد. او در فصل جاری در 20 بازی برای بایرن مونیخ 22 گل زده است و بیشتر تیم های بزرگ دنیا به دنبال جذب او هستند. مهاجم اسبق دورتموند فقط 27 سال سن دارد و تا سال 2019 با بایرن قرارداد دارد. حتی باواریایی ها امید دارند که قرارداد او را برای مدتی طولانی تر هم تمدید کنند. البته تصمیم نهایی با خود بازیکن است.
در دوران انتقادات پرس معمولا رو به پول خرج کردن می آورد. و مقابل ختافه مدام فریادهای هواداران که از او می خواستند استعفا دهد را می شنیدند. حتی زمانی که مادرید 4 بر صفر پیش بود هم هواداران قسمتی خاص همین فریاد را می زدند.
اما این بازی برای بنزما یک تولد دوباره بود. او که در هفته های اخیر با خاطر مصدومیت ساق پا و البته داستان اخاذی و مشکلاتش با والبوئنو روزهای خوبی نداشت توانست 2 گل بزند. نشان داد که به آمادگی کامل رسیده است. او دو گل زد و به بیل و رونالدو، هم تیمی هایش هم برای زدن گل های بعدی کمک کرد. برای اولین بار از ماه ایپریل هر 3 مهاجم مادرید، بی بی سی، در یک بازی گل زدند.
حالا مطمئن شدیم که همان طور که کارلتو گفته بود بنزما برای بیل و رونالدو ایده آل است. او گفته بود که کریم بهترین بازیکن دنیا در پست خودش است. این صحبت ها با حمایت رونالدو هم مواجه شده بود. او هم گفته بود که کریم فوق العاده کار می کند.
اما لواندوفسکی هم فوق العاده کار می کند. مهاجم لهستانی بیشتر از بنزما در محوطه جریمه حاضر است ونکته اینجاست که خودخواهی اش کمتر از مهاجم ملی پوش فرانسوی است.
اما بنیتس گفته بود که بنزما به خوبی با تیم هماهنگ شده و کاملا درست گفته بود. آیا با این حال باز هم مادرید باید برای جذب لوا در تابستان تلاش کند؟آن هم در شرایطی که بنزما در بهترین حالت آمادگی به سر می برد! اما از فلورنتینو هیچ چیز بعید نیست. اگر این اتفاق افتاد می توان گفت که این اقدام پرس برای فرار از انتقادات بوده و دوباره در زمانی که او و تیمش زیر فشار انتقادات هستند راه حل را در بیرون آوردن دسته چکش دیده است.کد خبر 9404
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-08 17:50:44
نظر دهید

۱ نظر
عباس
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۳۷
فقط بیست و هفت سال؟!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر