فهرست
گزارش روز: فرمانروایی محرم در تیم استیماچ
گزارش روز: فرمانروایی محرم در تیم استیماچ

گزارش روز: فرمانروایی محرم در تیم استیماچ

آی اسپورت- به نظر می رسد سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان، با شناخت کاملی از این باشگاه وارد فوتبال ایران شده است. استیماج آنقدر باهوش بوده که دلیل اخراج حسین فرکی از باشگاه را کشف کند و در مسیر مخالف سرمربی سابق طلایی ها قدم بردارد. ایگور در اولین مصاحبه بعد از ورود به ایران، از اهمیت وافر محرم نویدکیا در تیمش حرف زد و خیلی زود در عمل نیز نشان داد نقش مهمی در باشگاه برای این بازیکن باتجربه و حساس درنظر گرفته است. چند هفته بعد از شروع کار در سپاهان، استیماچ علی احمدی را به تیم برکرداند تا موجبات رضایت محرم نویدکیا را فراهم کند. احمدی همان بازیکنی بود که توسط فرکی در لیست مازاد سپاهان قرار گرفت و مقاومت این مربی در مقابل بازگشت او، اولین جرقه های قهر محرم با سپاهان را رقم زد. این اقدام، رابطه سرمربی تیم و کاپیتان شماره 4 را به دوستانه ترین حالت ممکن رساند تا این مربی با آرامش زیادی به کار در تیمش ادامه بدهد. 
ایگور که محرم را «قلب و روح» سپاهان می داند، قبل از شروع هر تمرین به صورت مفصل با این بازیکن صحبت می کند. او تصمیم های کلیدی در باشگاه را به کمک محرم می گیرد و اینگونه از فشار انتقاد هواداران باشگاه در امان می ماند. رابطه خوب با محرم، حتی روی نتایج بد این روزهای استیماچ سرپوش گذاشته است. هوادارانی که زمانی بعد از پیروز شدن هم درخواست جدایی فرکی را در مقابل این مربی مطرح می کردند، حالا حتی بعد از شکست نیز اعتراضی به عملکرد استیماچ ندارند. در این سال ها، اعتراض آن ها به نوعی با وضعیت محرم گره خورده است و حالا که نویدکیا از شرایط تیم رضایت دارد،آن ها نیز راضی به نظر می رسند. 


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-08 18:32:21
نظر دهید

۲ نظر
محمد
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۳۲
کدام مربی وقتی اومد سپاهان از محرم تعریف نکرد که استیماچ دومیش باشه؟ وقتی یه بازیکن به گواه همه با اخلاق و با مرامه چرا نباید ازش تعریف کنه؟ خود جناب فرکی هم انقدر محرم رو دوست داشت که هم در مصاحبه هاش و هم در عمل نشون داد. بعد از ماه ها قهر بلافاصله ازش بازی گرفت و این یعنی با محرم مشکلی نداشت. بهتره کمی بیشتر در مورد محرم فکر کنیم. واقعاً خوبه این بازیکن
عباس
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۰۸:۱۶
Wooooooooow
جر خوردن از شدت حرفه ای بودن مافیایی ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر