فهرست
آنالیز فنی: راه صعود منچستر در آلمان
آنالیز فنی: راه صعود منچستر در آلمان

آنالیز فنی: راه صعود منچستر در آلمان

آی اسپورت- با فرض اینکه آیندهوون در خانه زسکا را شکست دهد،منچستر در خانه ی ولفسبورگ نیاز به برد خواهد داشت تا بتواند به مرحله ی بعد صعود کند،در حالی که ولفسبورگ صدرنشین تنها به یک مساوی نیاز دارد.
به چند مورد از کارهایی که امشب تیم فن خال برای پیروزی به آنها  نیاز دارد اشاره میکنیم.
-مارسیال نباید از بازیکنان میانی جدا شود
آزمون و خطاهای فن خال در میانه میدان برای پیدا کردن بازیکن مناسب برای این پست باعث شده است هماهنگی لازم بین آنها دیده نشود.آنتونیو مارسیال وقتی به عنوان مهاجم هدف بازی میکند خود را از خط هافبک جدا میکند و از دسترس آنها خارج میشود،بازیکنان خط میانی یونایتد هم آنچنان رو به جلو حرکت نمیکنند تا بتوانند از طریق پاسهای عمقی مارسیال را صاحب موقعیت کنند. شاید این دستور تاکتیکی از سوی مربی باشد.خسه لینگارد،دپای و ماتا باید هنگام حضور مارسیال در بیرون محوطه جریمه جای او را در نوک پیکان خط حمله پر کنند،کاری که در بازیهای اخیر کمتر از این تیم دیده شد. مارسیال پس از شروع امیدوار کننده اش، در ۱۳ بازی اخیر تنها یک بار گلزنی کرده است.
-از کار انداختن «جولین دراکسلر»
دراکسلر که آرسنال مشتری دائمی اوست،در اقدامی عجیب تابستان امسال از شالکه به ولفسبورگ آمده است.خلاق ترین بازیکن ولفسبورگ که ۳ گل و ۳ پاس گل به نام او ثبت شده،مهمترین بازیکن برای محاظت از او از سوی منچستری هاست.او بازیکنی است که بسیار خوب از کناره ها نفوذ میکند وتمایل زیادی برای تصاحب توپ دارد و در بازیهای بزرگ عملکردی عالی دارد.مانند بازی سال قبل برابر چلسی در استمفوردبریج.در این دیدار بازیکن مستقیم دراکسلر که احتمالا دارمیان یا والنسیا خواهد بود،نیاز به کمک یکی از هافبکهای دفاعی خواهد داشت.دراکسلر بازیکنی است که می تواند از یک بازیکن به راحتی عبور کند.
-پیروی از الگوی دورتموند
ولفسبورگ آمار بسیار خوبی در خانه دارد.آنها در ۴۸ بازی خانگی اخیر تنها ۴ بار بازی را واگذار کرده اند که نقطه ی امیدواری برای منچستری ها این است که یکی از این باختها در آغاز هفته برابر دورتموند بود که میتواند به فن خال نشان دهد تا چگونه از این زمین با برد خارج شود.شاگردان توخل در بازی اول هفته بازیکنان کناری بسیار فعالی داشتند که با دوندگی و جنب و جوش زیاد مانع از نفوذ بازیکنان کناری ولفسبورگ شدند.منچستر برای پیروی از این الگو نیازمند آمادگی بالای دپای و لینگارد است.
-حوصله کردن  برای گلزنی و حفظ آرامش
شاید فن خال تحت تأثیر انتقادات هواداران و کارشناسان بخواهد بازی ریسکی و رو به جلویی را ارئه دهد.اما این می تواند با کوچکترین اشتباه از سوی شیاطین سرخ برای آنها گران تمام شود.آنها نباید خیلی زود برای گل زدن دست به کار شوند.با پیروزی احتمالی آیندهوون،دریافت گل از سوی یونایتد ها کار را برای آنها بسیار سخت خواهد کرد.بازیکنان منچستر می توانند با کنترل بازی توسط ماتا و شواینی به موقع حریف را تحت فشار قرار دهند.
-تحت فشار گذاشتن «دانته»
بازیکن سابق بایرن مانند هموطنش داوید لوییز استعداد مرتکب شدن اشتباهات مضحک را دارد.او علاقه ی خاصی به پا به توپ شدن و شکست دادن مهاجم حریف وقتی توپ در اختیار اوست،دارد.به عبارتی دانته بازیکنی است که ممکن است به دریبل زدن بازیکن حریف وقتی حتی نیاز به این کار نیست اقدام کند.مارسیال،لینگارد و دپای بازیکنانی با سرعت بالا هستند که می توانند هنگام پابه توپ شدن دانته با تحت فشار گذاشتن او،این مدافع را وادار به اشتباه کنند.
آیا منچستر صعود خواهد کرد؟


کدخبر:۹۴۱۳
 
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-08 20:34:16
نظر دهید
۲ نظر
-
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۵۰
گزارشش باحالی بود
-
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۵۰
گزارشش باحالی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر