فهرست
منچسترسیتی ۴ – گلادباخ ۲؛ صدرنشینی شیرین آبی های منچستر
منچسترسیتی ۴ – گلادباخ ۲؛ صدرنشینی شیرین آبی های منچستر

منچسترسیتی ۴ – گلادباخ ۲؛ صدرنشینی شیرین آبی های منچستر

آی اسپورت -  منچستریونایتد در نیمه دوم دیدار مقابل مونشن گلادباخ٬ بازگشتی باشکوه به بازی داشت و توانست این تیم را با نتیجه ۴-۲ شکست دهد تا در صدر جدول گروه D لیگ قهرمانان و بالاتر از یوونتوس قرار بگیرد.
فقط یک برد می توانست سیتی را برای اولین بار با عنوان صدرنشین گروهش راهی دور بعد لیگ قهرمانان کند و داوید سیلوا با گلی که در دقیقه ۱۶ به ثمر رساند یک شروع رویایی را برای آبی ها رقم زد.
اما گلادباخ که این هفته بایرن مونیخ را در بوندس لیگا شکست داده بود سریع به بزی برگشت و با گلهای دقایق ۱۹ و ۴۲ به ترتیب توسط کورب و رافائل٬ نیمه اول را با برتری به پایان برد.
سیتی برای رسیدن به گل تساوی خیلی سختی کشید و حتی خبر عقب افتادن یووه از سویا در بازی همزمان هم نتوانسته بود قدرت مضاعفی به شاگردان پیگرینی ببخشد. رحیم استرلینگ که به تنهایی چندین موقعیت خوب را از دست داده بود و هواداران سیتی را عصبانی کرده بود ناگهان در دو دقیقه متوالی ۸۰ و ۸۱ قدرت گلزنی خود را نشان داد و نتیجه بازی را عوض کرد. ویلفرد بونی هم در دقیقه ۸۵ گل چهارم را زد تا خیال پیگرینی از برد تیمش راحت شود. برد سویا مقابل یوونتوس باعث شد منچسترسیتی صدرنشین گروه  شود و یووه در رتبه دوم قرار گیرد.
     
آی اسپورت
2015-12-09 03:29:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر