فهرست

چرا پرسپولیس پنالتی زن ندارد؟

آی اسپورت - سوال مهمی که در خصوص پرسپولیس این فصل مطرح است اینکه چرا برانکو برای تیمش پنالتی زن اول انتخاب نکرده و هر بار به یک بازیکن خاص پنالتی می‌دهد؟ در این میان عجیب آنجا است که برانکو طی هفته‌های گذشته از حرف خودش هم عدول کرده تا مشخص شود سیاست واحدی در خصوص پنالتی زن اول ندارد. 
او در بازی با تراکتورسازی در تبریز بعد از اینکه طارمی پنالتی گرفت به بنگستون دستور نواختن ضربه را داد که این مساله طارمی را ناراحت کرد اما برانکو گفت هیچ وقت به بازیکنی که خودش پنالتی گرفته اجازه زدن ضربه را نمی‌دهد اما نقض این مساله در بازی با نفت اتفاق افتاد و طارمی که خودش پنالتی را گرفته بود پشت توپ ایستاد و البته پنالتی‌اش را خراب کرد.  جدا از این تناقض برانکو موضوعی که می‌توان درباره‌اش از او ایراد گرفت این است که چرا در تیمش یک پنالتی زن پرورش نداده است؟
در این میان دو حالت برای جواب می‌توان پیدا کرد. یکی اینکه پرسپولیس اصلا پنالتی زن ندارد که برانکو از او بخواهد با تمرینات اختصاصی در این حیطه قوی‌تر شود یا بیشتر بازیکنان این تیم جرات پنالتی زدن ندارند و از انجام این ماموریت بزرگ طفره می‌روند.  در این میان مهرداد کفشگری مدتی به‌عنوان پنالتی زن اول برانکو مطرح بود اما او مدت‌ها است که بازی نمی‌کند و وقتی در ترکیب نباشد شانس زدن پنالتی را نخواهد داشت. ظاهرا بقیه نفرات هم از هر دو مشکل پیش گفته(نداشتن روحیه و البته کیفیت پایین شگردهای فنی در پنالتی زدن) رنج می‌برند یا حداقل اینکه کشف نشده‌اند اما به نظر می‌رسد تا وقتی برانکو یکی از نفرات معتمدش را به‌عنوان پنالتی زن اول انتخاب نکند مشکلات بزرگی که در این خصوص به وجود آمده و به غیر از هدر رفتن امتیازها، حاشیه‌هایی برای تیم به وجود آورده همچنان ادامه خواهد داشت.

منبع: ایران ورزشی
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-09 10:13:08
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۶
چی دارن؟؟؟؟
دروازه بان که قربونش برم بود و نبودش فرقی ندار
دفاعی که از دروازه بان تیم حریف تعریف میکنه دفاع نیست
کناره ها که اتوبانه
خط حمله هامون که دروازه رو مدام کج میبینن
پنالتی زن که فکر میکنه تیم خانه ملکیش
هواداران و سکته دادن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر