فهرست

استتوس روز: پوپولیسم فوتبال

آی اسپورت - احتمالا تنها کشوری هستیم که سالی ٥ و نیم میلیارد تومان به سرمربی تیم ملی مان می دهیم و این زمین را در اختیارش می گذاریم، از نمای هلی شات اوج فاجعه نشان داده شده است. کچلی ها و پستی و بلندیها و علف های هرز از آسمان هم فریاد می زند. فوتبال مملکت که سالی ١٠٠٠ میلیارد تومان برایش هزینه می شود، چند میلیارد ناقابلش نمی تواند برای زمین شماره یک کمپ تیم های ملی هزینه شود؟
تازه این زمین شماره یک است که فقط تیم ملی بزرگسالان در آن تمرین می کند، اگر از زمین شماره دو هم هلی شات می گرفتند آن وقت اشک تان در می آمد، در زمین شماره دو تیم های ملی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید تمرین می کنند. همه اینها اوج مدیریت جناب کفاشیان و دار و دسته اش را نشان می دهد. هنر این مدیریت قایم شدن پشت نام کارلوس کی روش است، قایم می شوند و کی روش کی روش می کنند اما این وضعیت زیرساخت هایمان است. بعد توقع دارید مرد سال فوتبال آسیا و بهترین فدراسیون از ایران انتخاب شوند؟
به این روش می گویند عوام فریبی و پوپولیسم فوتبالی برای حفظ صندلی! تازه عکس همین زمین هم به دستور کارلوس کی روش منتشر شده است و بیچاره آنقدر دندان روی جگر گذاشته که اعصاب خودش و روده هایش به هم ریخت. البته این عازت ما ایرانی هاست. ویترین هایمان همیشه خوشگل و پر زرق و برق است، اما داخل مغازه هایمان خبری نیست!

چیا فوادی / سردبیر سایت برنامه نود
     
آی اسپورت
2015-12-09 11:38:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر