فهرست
پیرلو: خوشحالم در یک هفته، دو گل مهم زدم
پیرلو: خوشحالم در یک هفته، دو گل مهم زدم

پیرلو: خوشحالم در یک هفته، دو گل مهم زدم

آی اسپورت- آندره آ پیرلو، ستاره یوونتوس، از اینکه توانست گل صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا را به ثمر برساند، ابراز خشنودی کرد.

این هافبک باتجربه در دیدار شب گذشته یووه مقابل فیورنتینا، تک گل پیروزی بخش تیمش را در دقیقه 71 وارد دروازه حریف کرد تا شاگردان کونته با پیروزی 2-1 در مجموع دو دیدار راهی مرحله بعد شوند.

او که در ابتدای هفته، با یک ضربه آزاد دیدنی مقابل جنوا، تیمش را در آن دیدار هم به پیروزی رسانده بود، گفت:" خوشحالم که در کمتر از یک هفته، دو گل مهم به ثمر رساندم. این گل ها کمک کرد تا به اهدافی که به دنبالش هستیم، نزدیک تر شویم.

موقع زدن ضربات آزاد چطور تصمیم می گیرم؟ در آخرین لحظه تصمیم گیری می کنم. این بار در آخرین لحظه به دیوار دفاعی نگاه کردم و تصمیم گرفتم با تمام قدرت ضربه بزنم.

می دانستیم که دیدار دشواری است و در دقایق ابتدایی دچار مشکل خواهیم بود اما موقعیت هایی داشتیم و مطمئن بودیم که صعود می کنیم.

فیورنتینا یک مانع دشوار بود اما بعد از حذف از چمپیونزلیگ، مهم بود که بتوانیم در این رقابت ها خوب کار کنیم."

قرارداد پیرلو با یوونتوس در انتهای فصل به اتمام می رسد و او بار دیگر به هواداران تیمش اطمینان داد که به باشگاه دیگری نخواهد رفت.

" طبیعی است که بعضی ها می گویند من پیر شده ام اما من هنوز از بازی کردن لذت می برم. نمی دانم تمدید قرارداد چه زمانی خواهد بود اما می دانم که در یوونتوس خواهم ماند."

     
آی اسپورت
2014-03-21 14:09:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر