فهرست
استقلال، بهترین تیم ایران در رده‌بندی برترین های آسیا
استقلال، بهترین تیم ایران در رده‌بندی برترین های آسیا

استقلال، بهترین تیم ایران در رده‌بندی برترین های آسیا

آی اسپورت - کنفدراسیون فوتبال آسیاAFC  همزمان با نزدیکی به پایان سال ۲۰۱۵، رده‌بندی برترین تیمهای آسیایی در رده باشگاهی را اعلام کرد که گوانگ ژو قهرمان لیگ قهرمانان آسیا که توانسته در ۳ سال گذشته ۲ بار این عنوان با ارزش را بدست بیاورد در رده نخست قرار گرفته است. بعد از این تیم چینی دو تیم عربستانی به نام الهلال و الاهلی قرار دارند که سه تیم برتر آسیا در این رده بندی محسوب می شوند. در بین تیم های ایرانی استقلال تنها تیمی است که در بین ۱۰ تیم نخست قرار گرفته است. آبی پوشان پایتخت در این رده بندی در رده نهم قرار گرفته اند. سپاهان در رده هجدهم قرار دارد، پرسپولیس در جایگاه بیست و سوم آسیا جای گرفته و فولاد اهواز در رده بیست و نهم قرار دارد. همچنین تراکتورسازی و نفت نیز به ترتیب در رده های سی و نهم و چهلم قرار دارند.
 فهرست ۱۰ تیم برتر آسیا به این شرح است:
 ۱- گوانگ ژو چین
۲- الهلال عربستان
۳- الاهلی عربستان
۴- سئول کره جنوبی
۵- کاشیواریسول ژاپن
۶- لخویا قطر
۷- چونبوک موتورز کره جنوبی
۸- العین امارات
۹- استقلال ایران
۱۰- الشباب عربستان
 قرار است اواخر هفته نیز قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا انجام شود و ۳ تیم دیگر ایرانی غیر از نفت که باید در پلی اف بازی کنند حریفان خود را خواهند شناخت.

کد خبر:9402
  ۷  
آی اسپورت
2015-12-09 12:50:46
نظر دهید

۷ نظر
-
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۰۶
چیزی که عیان است, چه حاجت به بیان است
-
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۳۷
اس اس اینه ................ کجایند لنگی ها ..............
-
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۷
where is longian
شیشتایی خیلی متقلبی
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۳۹
اگه ناداوریها نبود که الان کیسه سوم چهارم بود. این تیم مافیایی همیشه مورد حمایت مافیای آشکار و پنهان فدراسیون بوده. علاوه بر آن خر شانسی های تیم کیسه هم مزید بر علت است. به علاوه اگر درخشش رحمتی که پرسپولیسیها هم او را دوست دارند نبود که تا حالا کیسه شده بود کیسه بوکس! از همه اینها گذشته کیسۀ رفت و برگشت یادت نره!
-
پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۴۰
استقلال سرورته...
♥ عشق فقط سپاهان قهرمان♥
پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۰۵
♥عشق فقط سپاهان قهرمان♥
-
جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۸
جای تاسف داره که تیمهای ایرانی این جایگاهشون باشه تااین وضعیته فوتبال ماست جایگاهمون بدترهم میشه تاغیرفوتبالی دراین فدراسیون هستن بایدفاتحه فوتبال ایران راخوند من پرسپولیسیم وافتخارمیکنم که تیمی ازکشورم نهم باشه به جای توهین به همدیگه دعاکنیم وضعیت فوتبالمون بهتر بشه این جایگاه واقعی تیمهای مانیست به امیدروزی که استقلالیهاوپرسپولیسیهاکری هاشون برسراول ودونی باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر