فهرست
حواشی و نکات بازی رئال-مالمو
حواشی و نکات بازی رئال-مالمو

حواشی و نکات بازی رئال-مالمو

آی اسپورت- برد پر گل  دیشب رئال مادرید مادرید برابر مالمو نکات ریز و درشت زیادی داشت.
در شب درخشان رئال و ستاره اش،کریستیانو رونالدو،رافائل بنیتز ودنیس چریشف با صدای سوت هواداران مواجه شدند.تماشاگران رئال که این دو را عامل کنار گذاشته شدن از رقابتهای کوپا دل ری می دانند،به نظر می رسد هنوز آنها را نبخشیده اند و مانند بازی با ختافه این دو عضو باشگاهشان را با صدای سوت خود مورد اعتراض قرار دادند.
گل  اول رونالدو برابر تیم سوئدی،اولین گل او پس از ۲۲ ضربه ی ایستگاهی ناموفق او برای رئال بود.آخرین گل او از روی ضربات کاشته،به فصل قبل برمیگردد،۲۳ می ۲۰۱۵ و در مقابل تیم ختافه.این،دهمین گل کریستیانو از روی ضربات آزاد در لیگ قهرمانان بود که ۸ گل از این ۱۰ مورد برای تیم مادریدی به ثمر رسیده است و ۲ مورد آن برای منچستر.
اولین گل متئو کواچیچ برای رئال مادرید هم از نکات بازی شب گذشته بود.این بازیکن جوان کروات یک دقیقه قبل از اینکه جای خود را به چریشف بدهد بازی خوب خود را با یک گل تکمیل کرد.
دنیس چریشف که این روزها در کانون توجه قرار دارد و به دلیل انتقادات شدید فشار زیادی را متحمل است،با اتفاق ویژه ای مواجه شد.کریستیانو رونالدو که معمولا شادی پس از گلش را به صورت انفرادی آغاز میکند،این بار پس از به ثمر رساندن گل دومش به سمت چریشف رفت و گلش را با در آغوش کشیدن این بازیکن ۲۴ ساله ی روس،به او تقدیم کرد.
رونالدو با ۴ گلی که به ثمر رساند علاوه بر شکستن رکورد مشترکش با لوییز آدریانو به بهترین گلزن مرحله ی گروهی رقابتها با ۱۱ گل تبدیل شد و دوازدهمین بازیکنی لقب گرفت که در لیگ قهرمانان موفق به زدن بیش از ۳ گل در یک بازی شده است.البته مسی تنها بازیکنی است که دو بار موفق به زدن بیش از ۳ گل در یک بازی شده،همچنین این آرژانتینی به همراه لوییز آدریانو تنها بازیکنانی هستند که در یک بازی  لیگ قهرمانان ۵ گل به ثمر رسانده اند.
ستاره رئال تا اینجای کار با ۱۱ گل و ۳ پاس گل در ۶ بازی آماری بی نظیر از خود به جای گذاشته است و با ۸۸ گل بالاتر از مسی ۷۹ گله ایستاده است.
باید منتظر رکوردهای جدیدی از رونالدو و مسی باشیم.  

کدخبر:۹۴۱۳
     
آی اسپورت
2015-12-09 13:16:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر