فهرست

بهروان حرفش را پس گرفت؛ چه کسانی او را قابل ندانستند؟

آی‌اسپورت- غلام‌رضا بهروان را سال‌هاست به عنوان مردی که در بدنه تصمیم‌گیری فوتبال حضور دارد می‌شناسیم. رئیس و نایب رئیس کمیته داوران،  عضو هیات رئیسه سازمان لیگ، بازرس سازمان لیگ، رئیس سازمان لیگ آزادگان، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس برگزاری مسابقات سازمان لیگ عناوینی است که او خود را با آنها در سطوح بالای مدیران فوتبال حفظ کرد. بهروان حتی از اینکه در مقاطعی پستی که برایش در نظر گرفته می‌شود پایین‌تر از سمت قبلی‌اش باشد هم ابایی ندارد.

او چندی پیش در مصاحبه‌ای در مورد اینکه برای ریاست فدراسیون کاندید می‌شود یا نه؟ گفت: « باید شرایط را بسنجم اما اگر قابل بدانند قصد دارم برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت‌نام کنم». اینکه بهروان بر اساس چه شواهدی ریاست بر فوتبال ایران را در ذهن خود تصور کرد احتمالا تنها  خودش می‌داند. اما حتی یک فرد عادی که شناخت ناچیزی از ساختار موجود در فوتبال ایران دارد می‌توانست حدس بزند که اگر کاندید هم شود رای کافی برای رسیدن به صندلی ریاست را بدست نمی‌آورد.

با این وجود رئیس هیات فوتبال مازندران در آخرین مصاحبه خود به شکل عجیبی صحبت‌های قبلی خود را به طور کل تکذیب کرد و گفت: «من اصلا منظورم ریاست فدراسیون فوتبال نبود بلکه گفتم که می‌خواهم همچنان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال باقی بمانم. آن حرف سوتفاهم بود و من اصلا قصد نامزدی برای ریاست فدارسیون فوتبال را ندارم!».

اینکه چه فرد یا افرادی باید بهروان را برای کاندید شدن قابل می‌دانستند مشخص نیست. اما آنچه که روشن است در فاصله بین این دو مصاحبه بهروان با سنجیدن شرایط به این نتیجه رسیده که کسانی که به گفته خودش باید او را قابل بدانند، ندانستند تا او با یک عقب‌نشینی آشکار اعلام کند به ماندن در هیات رئیسه فدراسیون راضی خواهد بود و صحبت از ریاستش بر فوتبال ایران تنها یک سوتفاهم است.

کدخبر:9412
 
     
آی اسپورت
2015-12-09 13:22:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر