فهرست
گزارش روز: برادرکشی؛ اپیدمی فوتبال ایران
گزارش روز: برادرکشی؛ اپیدمی فوتبال ایران

گزارش روز: برادرکشی؛ اپیدمی فوتبال ایران

آی اسپورت- بیانی‌ها؛ شاهرخ و شاهین؛ حالا دوباره سوژه روزنامه ها هستند. با مصاحبه‌هایی که هیبت هیولاوار آن ها در دهه شصت را عیان نمی کند. با مصاحبه هایی که از اختلاف همیشگی میان دو برادر پرده برمی دارد. اختلافِ مردان اسطوره ای آبی، داستان تازه ای نیست اما حالا شاید جدی تر از همیشه دنبال می شود. 
«تا به حال ندیده‌ام در فوتبال ایران یک برادر این طور علیه برادرش مصاحبه کند». این جمله تازه شاهرخ درباره ادعاهای شاهین، سنخیتی با حقیقت ندارد. بر خلاف چیزی که برادر بزرگ‌تر تصور می کند، فوتبال ایران دیگر در این سال ها به دعواها و اختلاف نظرهای برادرانه عادت کرده است و دعوای دو برادر در آن دیگر هرگز اتفاق عجیبی به شمار نمی رود. 
غلامحسین و پرویز مظلومی، برای سال ها با هم قهر بودند و در ماه های پایانی زندگی غلامحسین بالاخره با هم آشتی کردند. برادران فنونی زاده در مقطعی رابطه خوبی با هم نداشتند و برادران معینی، هنوز هم هیچ فرصتی را برای مصاحبه کردن علیه هم انجام نمی دهند. آن ها در روزهای اسفبار حذف تیم ملی امید از مرحله مقدماتی المپیک به خاطر بازی دادن به بازیکن محروم، اوج اختلاف نظرهای شان را به نمایش گذاشتند. 
دشمنی، قصه همیشه تکرارِ فوتبالفارسی در همه این سال ها بوده است. آن جا که حتی نزدیک‌ترین آدم ها برای موضع گرفتن علیه هم، تنها به جرقه ای ساده نیاز دارند. آن جا که مصاحبه ها، برادری هیچکس را ثابت نمی کند. 
کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-09 16:38:50
نظر دهید

۱ نظر
کیسه کش برادر کُشه
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۵
شیشتقلالی یعنی بی اخلاقی و بی مرامی و برادر کَشی! تیم شیشتایی همینه دیگه. ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر