فهرست
آمار/ کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر انگلیس می شود؟
آمار/ کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر انگلیس می شود؟

آمار/ کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر انگلیس می شود؟

آی اسپورت- جام قهرمانی این فصل لیگ برتر انگلیس به مدافع عنوان قهرمانی نمی رسد. درست است، برای فهمیدن این موضوع نیازی به معادله و الگوریتم نیست و شروع شوکه کننده آبی ها همه چیز را بیان می کند. اما کدام تیم قهرمان می شود؟ این فصل لیگ انگلیس شاهد یکی از فشرده ترین رقابت ها برای قهرمانی است. من سیتی، من یونایتد و آرسنال اوضاع خوبی دارند و تاتنهام و لیورپول هم این شانس را دارند که در سال جدید اوضاع را تغییر دهند. جالب اینجاست که رقابت همه این تیم ها برای رسیدن به جایگاهی است که در حال حاضر لسترسیتی در آن قرار دارد. اما آمار نشان می دهد که کدام تیم شانس بهتری برای قهرمانی در ادامه فصل دارند.
وب سایت یوروکلاب ایندکس مدعی شده که آرسنال شانس اصلی قهرمانی در این فصل است. بنا بر ادعای این سایت با توجه به نتایج گذشته . میانگین امتیازات تیم ها مقابل یکدیگر و استفاده از آن ها برای بازی های باقی مانده لیگ، مشخص می شود که آرسنال بیشترین شانس را برای رسیدن به قهرمانی دارد. اما این فقط یک آمار و احتمال است.
طبق بررسی های این سایت تیم ونگر که در حال حاضر در جدول رده بندی دوم است، با 34.9 درصد اولین شانس قهرمانی در لیگ است. من سیتی با 34.1 درصد شانس دوم قهرمانی است و انتظار می رود که هر دوی این تیم ها فصل را با 75 امتیاز به پایان برسانند. منچستریونایتد با 21.3 درصد شانس سوم قهرمانی است و بالاتر از تاتنهام با 4.4 درصد شانس و لستر با 3.1 درصد قرار دارد. لیورپول هم بعد از این تیم ها با 1.5 درصد شانس قرار دارد.
طبق این بررسی چلسی در انتهای فصل رتبه هشتم را به خود اختصاص می دهد. 

کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2015-12-09 17:28:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر