فهرست
قلعه‌نویی پس از اتفاقات تبریز: آنها که شعاردادندشرمنده می شوند
قلعه‌نویی پس از اتفاقات تبریز: آنها که شعاردادندشرمنده می شوند

قلعه‌نویی پس از اتفاقات تبریز: آنها که شعاردادندشرمنده می شوند

امیر قلعه نویی پس از امضا قرارداد با باشگاه تراکتورسازی گفت:  قبل از هر چیز به دیدن تونی رفتم چرا که به او ارادت دارم و دوستش دارم.  از زحمات ایشان در این باشگاه تشکر می کنم. امیدوارم با شناختی که دارم بتوانیم راه آقای تونی را ادامه دهیم و انشاالله در لیگ مدعی باشیم. تراکتورسازی از لحاظ فنی تیم بسیار خوبی است.  این تیم هم طبیعتا مانند خیلی از تیم های دیگر ایراد دارد. که با کمک سعید عباسی آنها را برطرف می کنیم.با شناختی که از تراکتورسازی دارم سعی می‌کنم یک تیم قدرتمند را بسازیم تا در 3 جبهه عملکرد خوبی داشته باشد.
اتفاقات تمرین امروز تراکتورسازی: به من امروز گفتند که تمرین پشت درهای بسته باشد اما من گفتم باید باز باشد تا مردم درد دل های خود را بگویند. شاید در گذشته این اتفاقات رخ نمی داد. نیامدم تا با فرهنگ مردم آذربایجان بازی کنم. من آمده ام یک سال در این جا زحمت بکشم چه درست و چه غلط من در تراکتور رکوردهای زیادی زدم. یکی از رکوردهایم آسیایی کردن این تیم با کمترین هزینه بود. تا الان قضاوت یک طرفه بوده است. خیلی ها با فرهنگ مردم آذربایجان بازی کرده اند.هر چند بعضی رفتارها انسان را مصمم تر می کند.امام علی (ع) می فرمایند: کسی که دشمن ندارد منافق است. امیدوارم در آینده بازی های تماشاگرپسند ارائه دهیم.
 با توجه به این شرایط تصمیم گرفت به این تیم بیاید: خواسته ما این است که به این تیم کمک کنیم. تنها چیزی که می ماند نام تراکتورسازی است. جا دارد از سعید عباسی تشکر کنم که به من اعتماد کردند. صحبت هایی با سعید عباسی انجام دادم که خودش اگر صلاح بداند می گوید. پیشنهادهای زیادی داشتم اما با تمام مشکلات تراکتورسازی را انتخاب کردم. رفتار همین آقایان و عده کمی که امروز آمدند در آخر فصل برای من روشن است. عباسی انسان بسیار بزرگی است. صداقت و معرفت در رفتار ایشان وجود دارد. تنها ناراحتی من این است که با فرهنگ مردم آذربایجان بازی نشود. بعضی از این جریانات خط گرفته شده بود و این کاملا مشخص است. اخلاق ها و بی اخلاق ها همیشه در تاریخ باقی می مانند. در زمان بازیگری ام قهرمان آسیا شدم و در زمان مربیگری ام قهرمان ایران. هنوز اخلاق و معرفت در فوتبال ما وجود دارد. این تیم پتانسیل بسیار بالایی دارد. اگر موفقیت حاصل شود حاصل کار تونی است و اگر نتیجه بدی حاصل شود از بی کفایتی من است. 
کادر فنی تیم تراکتورسازی و دستیاران خود: من دستیار ندارم. همه با هم هستیم. من فکر می کردم همکاران  تونی می مانند. ما قرار است دو، سه نفر را به کادر فنی اضافه کنیم.
 وضعیت تیم در تعطیلات نیم فصل و نقل و انتقالات: در سمت راست خط دفاعی دو بازیکن بسیار خوب داریم که در حق یکی از آنها ظلم می شود. دربعضی از پست ها هم با کمبود بازیکن رو به رو هستیم.  نیاز به یک کادر مجرب داریم. باید بدانیم چه کسانی از جمع ما جدا می شوند. از وجود رحیم زاده و پژمان عزیز استفاده خواهیم کرد. 
تراکتورسازی در پایان فصل چه نتیجه ای می گیرد: مربی نباید پیش بینی کند. من اگر تراکتور را انتخاب کردم به این دلیل است که پتانسیل بالایی در این تیم دیدم. امیدوارم در عمل نشان دهیم که تیم بسیار خوبی هستیم. شاید در بعضی پست ها جا به جایی ایجاد کنیم. برخی دیگر از بازیکنان در شرایط ایده آل خود نیستند که باید روی آنها کار کنیم ولی من به این تراکتور خوش بینم. این تراکتور با آن تیم قبلی که تحویل گرفتم قابل مقایسه نیست. فراز کمالوند که دوست صمیمی من است آن سال تیم پنجم را به من تحویل داد. تونی و تیمش در بسیاری از بازی ها بدشانسی اوردند و اعتقادم این است که جایگاه نهم در شان تراکتور نیست و باید بالاتر از اینها باشیم. من از امروز کارم را شروع کردم و کاملا مصمم هستم آنهایی که علیه من شعار دادند و از این کارها کرده اند آخر فصل شرمنده می شوند. ایوب ذوالفقاری به عنوان برادر بزرگتر در کنار تیم حضور دارد. او هم دوره ام بوده و مثل برادرم می ماند. انشاالله با بازی های خوبمان معترضین را هم راضی می کنیم. 
بازیکنان سرباز تیمش از جمله سعید آقایی: ما تازه دو، سه ساعت است که به اینجا آمده ایم و بگذارید ریکاوری انجام دهیم. هواداران تراکتورسازی باید زنوزی را بسیار دوست داشته باشند همچنین کمالوند. این دو نفر عاشق تراکتور هستند. در نشستی که با یکدیگر خواهیم گذاشت هم باید منافع گسترش را در نظر گرفت و هم آن دو بازیکن را. زنوزی و کمالوند هرکاری که بتوانند هرکاری برای تراکتور انجام می دهند حتی اگر تیم خودشان ضربه ببیند.
  ۱۰  
آی اسپورت
2015-12-09 18:54:32
نظر دهید

۱۰ نظر
-
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۹
هیچ وقت مردم تبریز شرمنده ادمی مثل تونمیشن (ما شرمنده شهیدانمونیم توربه چه شرمندگی توباید شرمنده بشی که پشت به تبریز وباکریها مدنیها شهریارهاکردی ورفتی استقلال )
-
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۱۰
خخخخخخ فقط با کامنتی که اون سوراختوری نوشته میشه پی به توهم و بیسوادی این جماعت برد
ببینیمو تعریف کنیم دو هفته دیگه دمتو میزاری رو کولت فرار میکنی
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۳۳
بی معرفت
ادم بمیره قیافه این ازگلا نبینه
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۵۶
ادم کور وکر باشه طرفدار سرخابی بی فرهنگ پایتخت و مافیا نباشه
بهرام
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۰۵
جیگر در فرهنگ ما وقتی یک مرد میگه من حتما سال دیگه تو این تیم هستم و توش شکی نیست بعد مثل یک زن بره تیم استقلال مشکل اینجاست.
اون همه امکاناتی که از نظر رسانه ای مثل تلیزیون و روزنامه و ... و کلی تبلیغاتی که اینا دارن اگه طرفدار نداشته باشن کیا طرفدار داشته باشن. اگه مثل خارج از کشور تیم ها کانال خصوصی داشت و این همه باند بازی نبود مطمئن باش این دو تیم هیچ ... نبودن.
تراکتوری
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۰۷
کیسه ها فعلا شما به جابر انصاری ، رحمتی و دین محمدی نیاز دارید ، پس هیس .
عباس
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۲۵
کامنت اولو ببینید حضرت عباسی :)))) الان یورگن کلوپ هم از دورتموند رفت یعنی به شهدای دورتموند خیانت کرده؟ شهدای دورتموند :))) انقد همه چی رو با هم قاتی نکنید
عباس
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۲۷
چه سوزشی داره الان اون خطیبی نامرد سیاه جامگانو ول کرد کلی مالید که تا در باشگاه راش بدن آخرم رفتن از "تهران بزرگ" مربی آوردن :)))))
عباس
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۳۱
چه عشقی بکنه اون هوتن با دافای تبریز اوووف
دویغو سوی تورک
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۱۶
امیر پاشا خوش گلدین سنه تانردان باشاریلار دیله ییریک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر