فهرست
کلینیک پرسپولیس آتلیه عکاسی می‌شود!
کلینیک پرسپولیس آتلیه عکاسی می‌شود!

کلینیک پرسپولیس آتلیه عکاسی می‌شود!

آی اسپورت- کلینیک پرسپولیس تعطیل شد.خبر کوتاهی که می تواند هر هوادار و علاقمندی به این باشگاه پرهوادار را ناراحت کند. این کلینیک در زمان مدیریت عباس انصاری فرد طی توافق با داریوش سودی راه اندازی شد و در زمان مدیریت حبیب کاشانی به درفشی فر منتقل و البته کاملا تجهیز شد تا به یکی از اقدامات ماندگار کاشانی تبدیل شود. در ادامه رویانیان،پروین و سیاسی نیز برای کلینیک همه کار کردند تا به درستی تجهیز شود.چرا که از اهمیت یک کلینیک با امکانات مطلع بودند.
با این اقدامات و انتقال کلینیک به درفشی فر بازیکنان مصدوم پرسپولیس کار بسیار راحت تری برای مداوا داشته و دیگر لازم نبود به واسطه عدم امکانات لازم راهی کلینیک باشگاه استقلال به عنوان باشگاه رقیب رفته و با مداوا زیر نظر پزشک و کلینیک تیم رقیب هزار و یک حرف و حدیث را به جان بخرند. در این میان حتی بازیکنان پرسپولیسی سایر تیم ها نیز برای مداوا راهی کلینیک پرسپولیس شده تا احساس راحتی و امنیت بیشتری کنند. اما به رغم تمام این اتفاقات خوب و موثر با مدیریت طاهری شرایط فرق کرد.
اینطور که از شواهد و قرائن پیداست از سوی طاهری تصمیم گرفته شده تا در محل کلینیک پرسپولیس مرکز تصویربرداری برای سایت باشگاه پرسپولیس راه اندازی شود تا بازیکنان در این محل حضور پیدا کرده و با قرار گرفتن مقابل دوربین های عکاسی و فیلم برداری باشگاه،فیلم و عکسشان روی خروجی سایت باشگاه قرار گیرد. آن هم در حالی که باشگاه پرسپولیس و مرد همه کاره این روزهای باشگاه یعنی طاهری به جای توافق با پیمانکار و رسیدن به توافق مالی به سمت و سوی دادگاه و شکایت پیش رفته تا حالا شاهد پلمپ شدن این محل و درز اخباری مبنی بر تبدیل کلینیک باشگاه پرسپولیس به آتلیه باشیم!
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-12-09 21:08:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر