فهرست
بیک‌زاده: پیشنهاد بازی در تئاتر را رد کردم
بیک‌زاده: پیشنهاد بازی در تئاتر را رد کردم

بیک‌زاده: پیشنهاد بازی در تئاتر را رد کردم

آی اسپورت- برنامه 90 با حضور هاشم بیک‌زاده یکی از جالبترین برنامه‌های عادل بود. با این که پیش بینی نمی‌شد اما بیک‌زاده خیلی خوب و جالب توانست برنامه را اداره کند و به سوالات عادل جواب دهد. او در اخرین مصاحبه‌اش می‌گوید که پیشنهاد بازی در یک تئاتر را رد کرده است!
حضورت در برنامه 90 با استقبال عمومی روبه‌رو شد. عادل هم خیلی راضی به نظر می‌رسید.
به نظر خودم خیلی گفت‌وگوی خوبی داشتیم. هم بحث جدی داشتیم و هم شوخی. فکر کنم مردم هم لذت بردند. من هم بالاخره حرف‌هایم را زدم. خودم که از آن برنامه لذت بردم.
عادل چیزی به تو نگفت؟
باید از فردوسی‌پور تشکر کنم که به من این وقت را داد. واقعاً حال کرده بود و به من می‌گفت کاش می‌توانستم هر هفته تو را به برنامه دعوت کنم. ان‌شاءا... قسمت شود که دوباره مهمان عادل باشم. باید از مردم هم تشکر کنم که در این مدت به من لطف داشتند.
خیلی‌ها معتقدند تو همین شکلی هستی و فیلم بازی نمی‌کنی. شاید به این دلیل دوستت دارند.
من سعی کرده‌ام همیشه به همین شکلی که هستم، رفتار کنم. یعنی دوست نداشتم هیچ‌وقت جایی که به نفعم باشد دروغ بگویم و فیلم بازی کنم. نمی‌خواهم درونم چیزی باشد و ظاهرم یک چیز دیگر. همیشه یکجور بوده‌ام. همیشه حرف حق را زده‌ام، حتی اگر طرف مقابلم ناراحت شده باشد. همیشه سعی کرده‌ام یک‌رنگ باشم. به قول شاعر در جهان تا می‌توانی ساده و بی‌رنگ باش. قالی از صد رنگ بودن زیر پا افتاده است. به‌به!
راستی گفتی فیلم بازی کردن. پیشنهاد دیگری برای بازیگری نداشتی؟
یک پیشنهاد برای بازی در تئاتر داشتم که رد کردم!
واقعاً؟ بله، حالا دوست ندارم زیاد درباره‌‌اش حرف بزنم.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-12-09 21:56:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر