فهرست
نگاهی بر عملکرد ایرانی‌های لیگ ستارگان؛ گلزنی دژاگه و نوری
نگاهی بر عملکرد ایرانی‌های لیگ ستارگان؛ گلزنی دژاگه و نوری

نگاهی بر عملکرد ایرانی‌های لیگ ستارگان؛ گلزنی دژاگه و نوری

آی اسپورت- هفته‌ی دوازدهم لیگ ستارگان قطر امشب با حضور پر رنگ ایرانی‌های این لیگ برگزار شد. عملکرد لژیونرهای ایرانی در هفته‌ی دوازدهم لیگ ستارگان قطر را می‌خوانید:

اشکان دژاگه
تیم العربی که در این فصل اشکان دژاگه هافبک توانمند ملی‌پوش کشورمان را در ترکیب خود دارد، امشب برابر مسیمیر بحران‌زده که محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس را ترکیب خود دارد، قرار گرفت. این دربی ایرانی‌ها در قطر با پیروزی 4بر یک یاران دژاگه به پایان رسید. در این دیدار دژاگه 90 دقیقه برای تیمش بازی کرد توانست یکی از گل‌های تیمش را در وقت‌های اضافه به ثمر برساند. یاران دژاگه با این پیروزی 23 امتیازی شدند و با دو پله صعود به در رده سوم قرار گرفتند.

محمد نوری
در شبی که المسیمیر از العربی شکست خورد محمد نوری 90 دقیقه برای تیم خود به میدان رفت. نوری هرچند در دقیقه 89 موف شد یکی از گل‌های خورده تیمش را جبران کند اما باز هم شکستی دیگر در لیگ قطر را تجربه کرد. یاران نوری با این شکست کماکان در قعر جدول ماندند.

آندرانیک تیموریانتیم ام‌صلال که آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم‌ملی کشورمان را در ترکیب خود دارد، امشب مقابل الجیش قرار گرفت که این تیم را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد. پس از اینکه روزنامه‌های قطری در روزهای اخیر حرف و حدیث‌هایی مبنی بر رفتن کاپیتان تیم‌ملی کشورمان در فصل نقل و انتقالات زمستانی منتشر کردند، آندو برای تیمش 90 دقیقه بازی کرد و عملکرد خوبی داشت و ثابت کرد که یکی از مهره‌های کلیدی و تاثیر گذار تیمش است. یاران تیموریان با این پیروزی شیرین 21 امتیازی شد و با یک پله صعود در رده پنجم قرار گرفتند.

مجتبی جباری - پژمان منتظری
تیم فوتبال الاهلی که در این فصل دو بازیکن ایرانی به نام‌های مجتبی جباری و پژمان منتظری را در ترکیب خود دارد، امشب در رقابت‌های هفته دوازدهم لیگ ستارگان قطر مقابل لخویا صف‌آرایی کرد که با نتیجه 4 بر صفر شکست سختی را متحمل شد. در این دیدار جباری برای تیمش 90 دقیقه بازی کرد اما منتظری که دوران مصدومیتش را می‌گذارد حضور نداشت. نگرانی کرانچار در خط دفاعی به علت غیاب منتظری در این دیدار به حق بود زیرا 4 گل دریافت کردند که نشان‌دهنده ضعف خط دفاعی بود. یاران جباری و منتظری با این شکست با 14 امتیاز یک پله سقوط کردند و در رده نهم قرار گرفتند.

مسعود شجاعیتیم الغرافه که در این فصل مسعود شجاعی مهاجم ملی‌پوش کشورمان را در ترکیب خود دارد، امشب برابر القطر قرار گرفت که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. شجاعی در این دیدار برای تیمش 90 دقیقه کامل بازی کرد ولی نتوانست گلی را به ثمر برساند. یاران شجاعی با این تساوی 15 امتیازی شدند و جای الاهلی را در رده هشتم گرفتند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-12-10 00:46:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر