فهرست
با بهداد سلیمی در 26 سالگی؛ دوست داشتیم رکورد ایرانی بماند
با بهداد سلیمی در 26 سالگی؛ دوست داشتیم رکورد ایرانی بماند

با بهداد سلیمی در 26 سالگی؛ دوست داشتیم رکورد ایرانی بماند

آی اسپورت- بهداد سلیمی که حالا بیست و ششمین سال تولدش را جشن گرفت، این روزها در بند مصدومیت به‌سر می‌برد و لحظه لحظه خود را آماده می‌کند تا با آمادگی بتواند به میادین برگردد. با گفت‌و‌گوی خودمانی ما با بهداد همراه باشید:

از مصدومیت شما شروع می‌کنیم. مصدومیتی که همه‌ی ما را نگران کرده. شرایطت در این روزها چطور است؟خیلی ممنونم که در روز تولدم به یاد من بودید. خدا را شکر بعد از عملی که داشتم شرایط خوبی دارم. در خانه مشغول فیزیوتراپی هستم و انشالا بعد از پایان کارهای درمانی و بهبودی، کم‌کم تمرینات خودم را آغاز می‌کنم.

پس انشالا برای المپیک سال آینده می‌توانیم روی طلای شما حساب کنیم؟با توجه به مصدومیتی هم که دارم از الان هیچ چیزی مشخص نیست. تمام تلاشم را می‌کنم تا دوباره برای ایران افتخار‌ بیاورم و بتوانم مدال بگیرم.

شما در مسابقات جهانی این دوره غائب بودید و در همین مسابقات بالاخره رکورد دوضرب و مجموع آقای رضازاده این بار نه توسط شما و بلکه توسط الکسی لوچف شکسته‌شد.بله. متاسفانه این رکورد توسط وزنه‌بردار روس شکسته شد. جای تاسف دارد چون دوست داشتیم این رکورد در اختیار یک ایرانی باشد.

در تمرینات رکورد را زده بودی؟بله. قبلا در تمرینات این رکورد را زده‌بودم. انشالا مصدومیتم برطرف شود و بعد از رسیدن به آمادگی بتوانم در تمرینات و بعد هم مسابقات رسمی این رکورد را بزنم.

بپردازیم به تولدت. چند ساله شدی؟من متولد هفده آذر ماه سال 1368 هستم و از امروز 26 سالم تمام شد و وارد 27 سالگی شدم.

معمولا چه نفراتی اولین بار تولدت را تبریک می‌گویند؟معمولا اولین نفرات همسر و خانواده‌ام هستند.

بهترین کادو در تولد؟راستش خیلی اهل کادو گرفتن نیستم. و همین که دوستان و اطرافیانم به یاد من هستند و این روز را به من تبریک می‌گویند بهترین هدیه برای من است.

و آرزوی شما در 26 سالگی؟امیدوارم در این سال سلامتی کامل را به دست بیاورم و دوباره آماده‌ی مسابقات شوم.اهل قائمشهر هستی و قائمشهری‌ها هم که همگی طرفدار تیم نساجی. بازی‌های نساجی را پیگیر هستی؟آخرین بار در فصل قبل و بازی با آلومینیوم به ورزشگاه رفتم. تا مدتی قبل پیگیر بودم ولی این مصدومیت اخیرم باعث شد کمتر پیگیر باشم. به هر حال بعد رفتن اقای درودگر هم یه مقدار تیم نتایج خوبی کسب نکرد و جایگاه نساجی نسبت به فصل قبل چند رده پایین‌تر است. امیدوارم در ادامه نتایج خوبی بگیریم و به جایگاه‌های بهتر برگردیم.

به نظرت چرا نساجی بعد از 21 سال نمی‌تواند به لیگ برتر صعود کند؟باید از تیم حمایت شود. مسئولان باشگاه بازیکنان خوبی جذب کنند و مسئولان شهری استانی هم تمام حمایت خود را از تیم داشته‌باشند و با حمایت‌هایشان برای نساجی سرمایه‌گذاری کنند تا به لیگ برتر صعود کنیم. با این شرایط موجود فکر می‌کنم باز هم نتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم.

تکلیف خانه وزنه‌برداری بهداد سلیمی در قائمشهر به کجا کشیده‌شد؟من در جریان هیچ چز نیستم. نمی‌دانم کارشان پیش رفته یا نرفته، مشغول هستند یا نه، اطلاعی در این مورد ندارم.

صحبت پایانی؟صحبت خاصی نمانده. از شما تشکر می‌کنم، خیلی لطف کردید که در روز تولدم به یاد من بوید.

منبع: نساجی اسپرت

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-10 02:10:52
نظر دهید

۱ نظر
عباس
پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۶
پهلوان؟ پهلوان فقط یکی اونم آقا تختی بچه تهرون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر