فهرست
عباسی: وقتی تونی گفت نمی‌ماند مذاکره با قلعه‌نویی را آغاز کردم
عباسی: وقتی تونی گفت نمی‌ماند مذاکره با قلعه‌نویی را آغاز کردم

عباسی: وقتی تونی گفت نمی‌ماند مذاکره با قلعه‌نویی را آغاز کردم

آی اسپورت- سرانجام مدیرعامل تراکتورسازی با انتخاب امیر قلعه‌نویی به شایعات پیرامون گزینه‌های نیمکت تراکتور پایان داد. سعید عباسی که با این انتخاب مورد نکوهش گروهی از هواداران تراکتورسازی هم قرار گرفت معتقد است تراکتور با قلعه‌نویی هم می‌تواند به روزهای خوب گذشته برگردد. صحبت‌های عباسی در گفت‌و‌گو با کاپ را می‌خوانید:

وقتی تونی گفت نمی‌ماند با قلعه‌نویی مذاکرات را آغاز کردم
چند روز پر تب و تاب را پشت سرگذاشتیم.از طرفی موضوع تونی باید روشن می شد و از سوی دیگر،بحث مربوط به کادر فنی جدید در کمترین زمان ممکن به سرانجام می رسید. من پس از اینکه محرز شد تونی قصد ادامه حضور در تراکتورسازی را ندارد و می خواهد به کشورش بازگردد، مذاکراتی با امیر قلعه نویی داشتم. نکته ای که برایم بسیار مهم بود انگیزه بالای این مربی پرافتخار بود. او حتی در نشست خبری که پس از حضورش در تمرین برگزار کرد هم همین لحن را داشت و  گفت که ایمان دارد در پایان فصل افرادی که علیه وی در تمرین چهارشنبه شعار سر دادند پشیمان خواهند شد.فکر می کنم این رویه،اوج منش پهلوانی و رفتار حرفه ای یک مربی باشد.

سنگی ندیدم، فقط چند پر کاهو پرتاب شد!هر چند نظرات مختلفی از سوی هواداران وجود دارد و این هم کاملا طبیعی است اما فکر می کنم در مجموع درباره اتفاقات تمرین چهارشنبه کمی هم بزرگ نمایی شد.راستش در روزهای پایانی ماه صفر هستیم و در حال و هوای این ایام به سر می بریم.من اهل دروغ نیستم و واقعیت را می گویم و شخصا در تمرین اثری از پرتاب سنگ ندیدم.حتی در تمرین هم این بحث مطرح شد و یکی از دوستان به شوخی گفت چند پر کاهو به سمت زمین پرتاب شد اما پرتاب سنگی وجود نداشت.

سابقه نداشته مربی جدید به منزل مربی قبلی برود
اتفاق مهم دیگر حضور در منزل تونی بود.قلعه نویی و تونی با هم به شدت گرم گرفتند و فکر می کنم تا به امروز سابقه نداشته مربی که به یک باشگاه می رود، به منزل مربی قبلی برود و به فرهنگ ما رخصت بگیرد. این اتفاق بزرگی بود که فکر می کنم وجود فرهنگ والا در آذربایجان را نشان داد. امیدوارم چنین رفتارهایی در فوتبال ما سرلوحه کار همگان شود.

خطیبی گفت با همه‌ی وجود از تیم حمایت می‌کندساعاتی پس از پایان تمرین هم،رسول خطیبی با من تماس گرفت و ابراز لطف کرد. فکر می کنم باید با همه وجود قدردان او باشیم. در حالیکه خطیبی خود از گزینه های سرمربیگری تراکتورسازی بود اما با نهایت خضوع و تواضع با من تماس گرفت و گفت با همه وجود از تیم حمایت می کنم و آن افرادی که در تمرین نام او را صدا زدند از خانواده خطیبی نیستند. درباره این رفتار جز پهلوانی و معرفت چه می توان گفت؟ من همین جا از رسول عزیز دعوت می کنم که روز یکشنبه کنار تیم خودش باشد تا در حضور صدها هزار هوادار تراکتورسازی یک روز بزرگ رقم بخورد.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-10 02:33:09
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴، ۰۴:۰۱
بر پدر دروغگو لعنت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر