فهرست
لورکوزن ۱ – بارسلونا ۱؛ لورکوزن به لیگ اروپا تبعید شد
لورکوزن ۱ – بارسلونا ۱؛ لورکوزن به لیگ اروپا تبعید شد

لورکوزن ۱ – بارسلونا ۱؛ لورکوزن به لیگ اروپا تبعید شد

آی اسپورت – بایرلورکوزن به نتیجه ای بهتر از تساوی ۱-۱ در زمین خود مقابل بارسلونا دست نیافت و نتوانست از گروه E لیگ قهرمانان صعود کند.
تیم آلمانی نیاز داشت حتما نتیجه ای بهتر از آنچه تیم رم مقابل باته بوریسف (در بازی همزمان) کسب می کرد را به دست آورد تا بتواند صعود کند اما هر دو تیم در بازیهای آخرشان به تساوی رسیدند (رم به تساوی ۰-۰ رسید) تا در نهایت شاگردان رودی گارسیا در رتبه دوم گروه قرار گیرند.
در شبی که بارسلونا اکثر بازیکنان اصلی خود را در ترکیب نداشت٬ لیونل مسی گل بارسا را در بای آرنا به ثمر رساند تا هشتادمین گل خود در لیگ قهرمانان را زده باشد. لورکوزن اما خیلی سریع به این گل پاسخ داد و توسط چیچاریتو٬ مهاجم مکزیکی و آماده این روزهایشان٬ بازی را به تساوی کشاندند. در نیمه دوم هاکان چالهان اوغلو این فرصت را داشت که روی اشتباه آدریانو مدافع بارسا گل دوم را برای لورکوزن بزند اما ضربه اش را به بیرون زد و یکی دو ضربه دیگر او هم توسط دروازه بان بارسا به خوبی مهار شد.  در نهایت شاگدان روجر اشمیت نتوانستند به گل برتری در این بازی برسند تا با این حساب در رتبه سوم گروه خود قرار بگیرند و راهی لیگ اروپا شوند.
     
آی اسپورت
2015-12-10 03:18:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر