فهرست

جاودانی و حفظ سنت همیشگی؛ از بگوویچ و پروپجیچ تا مازیار

آی‌اسپورت- برنامه گزارش ورزشی شبکه سه در این شب‌ها با اجرای رضاجاودانی و محمدرضا احمدی با پخش بازی‌های لیگ قهرمانان روی آنتن می‌رود. رضاجاودانی به عنوان تهیه‌کننده اصلی برنامه سعی کرد با تغییر دکور برنامه نسبت به سال‌های گذشته تغییراتی در پخش این برنامه به وجود بیاورد اما مشکل اصلی برنامه‌ای که او اجرایش را برعهده دارد مهمانانی هستند که به عنوان کارشناس دعوت می‌شوند.

از بگوویچ و پروپجیچ بازیکن استقلال  تا رحمان رضایی و مرزبان و البته اصغر مازیار کارشناس ثابتی که جاودانی نشان داده نمی‌تواند از او دل بکند. افرادی که چیز خاصی برای عرضه به مخاطبان برنامه ندارند و صرفا با گفتن چند جمله که بیشتر به گزارش بازی شباهت دارد تا کارشناسی فوتبال به شعور مخاطبان علاقه‌مند به فوتبال اروپا توهین می‌کنند.

نکته جالب در مورد این افراد به اصطلاح کارشناس عدم آگاهی آنها حتی نسبت به چگونگی صعود تیم‌هاست. اینکه فردی به عنوان کارشناس به برنامه دعوت شود اما نداند که تیم‌ها در صورت امتیاز برابر بر اساس بازی رودر رو صعود می‌کنند نه بر اساس تفاضل گل، خود نشان از اطلاعات پایین آنها از مسابقاتی دارد که قرار است به عنوان کارشناس در آن حضور داشته باشند.

جاودانی با این وجود هیچ تلاشی برای تغییر این شرایط انجام نمی‌دهد و همچنان اصرار دارد که در لحظاتی که تعداد زیادی از مخاطبان پای تلویزیون نشسته‌اند با همکاری مهمانانش مانند سوهان روی روح و روان آنها رژه برود.

کدخبر:9412
   
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-10 03:38:14
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴، ۰۷:۵۷
مسلما منفعتی داره کل دل نمیکنه فردا روزی این آقای به اصطلاح کارشناس به جایی رسید پورسانت رفیقشو از یاد نمی بره!!!!
-
پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۰۴
ببخشید میشه بگین امثال حاج رضایی چی واسه گفتن دارن؟
-
پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۲۴
لطفا شما چند تا کارشتاس رو معرفی کنید تا ما بهتر متوجه بشیم .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر