فهرست
گارسیا: قبول دارم که با خوش شانسی صعود کردیم
گارسیا: قبول دارم که با خوش شانسی صعود کردیم

گارسیا: قبول دارم که با خوش شانسی صعود کردیم

آی اسپورت - سرمربی رم می‌گوید تیمش با خوش شانسی راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا شده است ولی از بازیکنان تیمش در این دیدار تمجید کرد.  جالوروسی در آخرین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر باته بوریسف به تساوی بدون گل رسید و با توجه به توقف بایرلورکوزن برابر بارسلونا، به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعدی این رقابت‌ها شد.
رودی گارسیا بعد از صعود تیمش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان گفت: به هیچ وجه در این دیدار بد نبودیم و برای گل زدن و کسب برد، همه کار کردیم. خوشحالم در کنار هواداران صعود کردیم. همچنین خیلی خوشحالم که توانستیم به آنچه شایسته آن هستیم دست پیدا کنیم. البته این را نیز باید قبول کرد که تیمم در این دیدار خوش شانس بود و هر دو تیم می‌توانستند برنده باشند. سرمربی رم در ادامه گفت: ۲۴ شوت به سمت دروازه حریف داشتیم و شایسته این بودیم که به عنوان برنده از زمین مسابقه خارج شویم. البته وویچ شزنی، دروازه‌بان‌مان نیز یک سیو خیلی خوب داشت که ما را به بازی برگرداند. این بازی یک پیام برای هوادارانمان بود که در طول فصل ما را حمایت کردند. برای باشگاه هم خیلی خوب بود که به من اعتماد کرد. اگر بازیکنان زیادی در خط حمله داشتم، قطعا دست به تعویض می‌زدم ولی بازیکنانم در خط حمله محدود بودند و به همین دلیل نتوانستیم از گزینه‌های مختلفی در خط حمله استفاده کنم.
 گارسیا در ادامه گفت: مهم‌ترین موضوع برای ما این بود که از مرحله گروهی صعود کنیم که به این هدف هم رسیدیم. این را می‌دانم که نمایش عالی دروازه‌بان بارسلونا اجازه نداد تا لورکوزن پیش بیفتد. به هر حال شانس نیز در صعود ما به مرحله بعد دخیل بوده است و نمی‌توانم این مساله را کنمان کنم. در بازی دیگر می‌توانست نتیجه دیگری رقم بخورد و بایرلورکوزن به جای ما راهی مرحله بعدی شود که این اتفاق رخ نداد.
 رم که به عنوان تیمی مدعی در این فصل ایتالیا کارش را شروع کرده بود، بعد از کسب چند نتیجه ضعیف از صدر جدول فاصله گرفته است و نتایج ضعیف این تیم در بازی‌های اخیر، گارسیا را تا مرز اخراج پیش برده است. شاید شکست در این دیدار به منزله اخراج و یا استعفای این مربی فرانسوی می‌شد. با این حال، صعود رم به مرحله بعدی این رقابت‌ها فعلا گارسیا را در سمت خود ابقا کرده است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-12-10 12:50:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر