فهرست
استوری عجیب عشوری بعد از باخت تراکتور؛ حق‌الناس!
استوری عجیب عشوری بعد از باخت تراکتور؛ حق‌الناس!

استوری عجیب عشوری بعد از باخت تراکتور؛ حق‌الناس!

آی اسپورت – دیشب بلافاصله بعد از باخت تراکتورسازی به الغرافه در لیگ قهرمانان آسیا سینا عشوری استوری معناداری در صفحه خود گذاشت. او در این استوری البته با یک غلط املایی عجیب نوشت: «یادمان باشد حق‌الناس همیشه پول نیست، گاهی دل هست!»

 

استوری عشوری
استوری عشوری

فارغ از غلط املایی او در این استوری، به نظر می‌رسد سینا عشوری معتقد است باخت دیشب تراکتورسازی تاوان رفتار مدیران این باشگاه با اوست و حق‌الناسی است که به گردن آنهاست! مدیران باشگاه تراکتورسازی در این فصل سینا عشوری را البته با نظر یحیی گل‌محمدی در فهرست مازاد قرار دادند و با آمدن ارطغرل ساغلام هم او را به تیم برنگرداندند. همین اتفاقات باعث شد تا عشوری از دست مسئولان این باشگاه ناراحت شود و استوری دیشب هم قطعا با این اتفاقات مرتبط است.  

۵ ۵  
آی اسپورت
2018-02-20 15:20:00
نظر دهید

۵ نظر
بهروز
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۴۰
سواد فوتباليستاي مارو
۹
تراكتور
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰
عشوري دلش با تيم است از اين متن هزارتا برداشت ميشه كرد حالا برداشت شما چيست مربوط به خودتان است انشااله عشوري به فرم قبلي برميگرده و بازم ميشه همون عشوري دوست داشتني تراكتور
۲
محمد
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۰۷
یادت رفته به هرکی میرسیدی به صورتش چنگ میزدی این تاوان کارای خودته بیخود به این وان نپری بی لیاقت
۲
یوسف
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۲۵
واقعیت اینه که هیشکی از اتفاقات داخل باشگاه به‌جز اعضای باشگاه خبر نداره ولی اون‌طور که از شواهد برمیاد تراکتور شده هتل مصدوما! البته اصلاح می‌کنم. هتل مصدومای طلب‌کار!
۹
یاشار تبریزلی
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۳۹
وقتی 2 فصل پای یک بازیکن مصدوم و نیمه مصدوم یک باشگاه پول و از اون مهمتر یک مهره را از دست میده آخرش باید هم طرف طلبکار باشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر