فهرست

مایلی‌کهن: مشکلی با کی‌روش ندارم!

آی‌اسپورت- مایلی‌کهن پس از بازگشت تیم ملی‌امید از اردوی ترکیه در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد. او در خصوص اینکه گفته می‌شود وی اصطکاکی با کی‌روش داشته و قرار است جلسه‌ای بین آنها تشکیل شود گفت: «خیر ما اصطکاکی با هم نداشتیم بلکه من همیشه پاسخگو بودم یعنی صحبت‌هایی مطرح شده و من به آنها پاسخ گفتم. قطعا من کشور و مردم ایران را بیشتر از سایرین دوست دارم حالا که قرار است هزینه کنیم باید از حضور کی‌روش هم استفاده کرد. باید حداقل طبق بندهای قرارداد با کی‌روش رفتار کرد کاری که در تمام دنیا انجام می‌شود اما متاسفانه هر بار یک سناریو ساخته می‌شود که همه بدهکار می‌شویم و کی‌روش طلبکار».

مدیر فنی تیم ملی امید در خصوص انتقاد فردوسی‌پور مبنی بر اینکه مایلی‌کهن همیشه انتقاد می‌کرد که چرا تیم ملی اردوی خارجی برگزار می‌کند و حالا خودش همراه تیم امید به سفرهای مختلف می‌رود گفت: «عادل خان وقتی می‌خواهد به نفع خودش برنامه را هدایت کند اجازه نمی‌دهد بقیه از حق خود دفاع کنند. هفته‌های گذشته گفتند که مایلی‌کهن عناد دارد من چه عنادی می‌توانم داشته باشم؟ من در خصوص حرف‌هایی که می‌زنم تخصص دارم و بیش از 40 سال در ورزش بوده‌ام و طبعا می‌توانم در خصوص ورزش و فوتبال کشورم نظر بدهم. چرا که این موضوع تخصص من است نه عادل فردوسی‌پور».

مایلی‌کهن در خصوص کلاس آموزشی دن گاسپار مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی فوتبال گفت: «فکر می‌کنم این کلاس را به خاطر حرف من برگزار کردند. کی‌روش خودش دروازه‌بان بوده است اما در مورد دن گاسپار نمی‌دانم چه باید بگویم یکی از مهمترین فاکتورها برای دروازه‌بانی قد است که دن کاسپار قد کوتاهی دارد. تا جایی که من می‌دانم او در آمریکا یک معلم ساده است. اما وضعش از من و شما بهتر است. دن گاسپار سالی 4-5 بلیط فرست کلاس دارد و با پول مملکت‌مان سفر می‌کند چرا که در ایران مربی دروازه‌بان نداریم!».

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2015-12-10 17:32:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر