فهرست

متن خداحافظی قهرمانی: سلامتی ام مهم تر است

آی اسپورت - محسن قهرمانی داور لیگ برتر قصد دارد بعد از قضاوت بازی تراکتورسازی و استقلال برای همیشه از داوری خداحافظی کند. 
 او که به دلیل محرومیت مدتی دور از داوری بود، سرانجام پس از مدت ها با قضاوت دربی اصفهان بین ذوب آهن و سپاهان به لیگ برتر برگشت. او چند هفته قضاوت کرد و حالا قصد دارد در تبریز برای همیشه از دنیای داوری خداحافظی کند و پا به عرصه اجرایی بگذارد. قهرمانی در فضای مجازی برای دوستانش نوشت: «خدا رو شکر که همیشه در شادی و غم کنارم بودیدو از همان ابتدا قصدم برگشت به داوری نبود نه اینکه نتوانم نه دلم رنجیده و شکسته بود. با تشویق عزیزانم برگشتم و داوری کردم تا مخالفانم بدانند بیگناه بودم و توانستم و همان که بخواهم میشود که در سایه آقا امام رضا (ع) شد. قصدم اطاله کلام نیست الان هم قصد خداحافظی از داوری را دارم تمام و کمال با رضایت خودم و با شادی و طیب خاطر، که سلامتیم مهمتر است. انشالله در کار اجرایی موفق باشم و پاسخگوی لطف دوستانم. به موقع در برنامه تلوزیونی حاضر خواهم شد و از عزیزانی که در حقم لطف داشتند به اسم تشکر خواهم کرد دست تک تک شما را میفشارم.»
محسن قهرمانی قرار است روز بازی تراکتور و استقلال متنی هم زیر لباسش با این مضمون بنویسد: «یا علی ابن موسی الرضا آنها را به خدا واگذار می کنم و می روم» باید دید تا روز برگزاری این مسابقه محسن قهرمانی پای تصمیم خود می ایستد یا تصمیمش را تغییر خواهد داد.

منبع: خبرآنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-11 10:55:33
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۰۱
اگه قهرمانی رشوه گرفته بود, پس رشوه دهنده ای هم وجود داشت, چرا رشوه دهنده, ع.د, محروم نشد
-
جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۵۸
منتظر گندکاریاش توی کارهای اجرایی هستیم
مازیار نیرومند
جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۲:۴۲
بر این مژده گر جان فشانم رواست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر