فهرست
بارسلونا- اتلتیکو مادرید: سوپرکاپ اسپانیا در اروپا
بارسلونا- اتلتیکو مادرید: سوپرکاپ اسپانیا در اروپا

بارسلونا- اتلتیکو مادرید: سوپرکاپ اسپانیا در اروپا

آی  اسپورت- قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم انجام شد و تیم های حاضر در این مرحله حریفان شان را شناختند.

اولین قرعه این مرحله، رای به دیدار تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید داد؛ دو تیمی که در این فصل در دو جام دیگر هم با هم رقابت داشته و دارند.

اولین رویارویی بارسا و اتلتیکو در این فصل، در سوپرکاپ اسپانیا رقم خورد.  دو تیم در دیدار رفت در ویسنته کالدرون به تساوی 1-1 رسید و بازی برگشت در نوکمپ با تساوی بدون گل به پایان رسید تا بارسا قهرمان سوپر کاپ شود اما شاگردان مارتینو در هر دو دیدار حسابی به دردسر افتادند.http://i2.cdn.turner.com/cnn/dam/assets/140111221010-messi-atletico-barca-story-top.jpg

در دیدار رفت لالیگای این فصل هم دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا احتمالا رویارویی شان در آخرین دیدار این فصل، به یک فینال تمام عیار تبدیل شود؛ البته اگر بتوانند تا آن زمان رئال را از صدر به زیر بکشند.

تقابل دیه گو سیمئونه و تاتا مارتینو هم بسیار جالب توجه خواهد بود. مطمئنا پیروزی بارسا در مجموع دو دیدار نمی تواند تاثیری در سرنوشت دیه گو سیمئونه بگذارد اما حذف احتمالی بارسا توسط اتلتیکو، آینده مارتینو را حسابی به خطر می اندازد.پ

شما چه فکر می کنید؛ کدام تیم از این مرحله صعود خواهد کرد؟

     
آی اسپورت
2014-03-21 20:20:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر