فهرست
تصمیم جالب در ذوب‌آهن؛ اردوی ویژه در وسطِ زمستان
تصمیم جالب در ذوب‌آهن؛ اردوی ویژه در وسطِ زمستان

تصمیم جالب در ذوب‌آهن؛ اردوی ویژه در وسطِ زمستان

آی‌اسپورت- با درخواست سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن بازیکنان از اواسط بهمن ماه در اردوی ویژه‌ای شرکت می‌کنند. در جلسه‌ای که چند روز قبل بین یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن و سعید آذری مدیرعامل باشگاه برگزار شد، گل‌محمدی از مدیرعامل باشگاه درخواست‌هایی برای حضور قدرتمندانه در لیگ قهرمانان آسیا داشت. یکی از مهمترین درخواست‌ةای سرمربی ذوب‌آهن برگزاری اردوهای ویژه برای تیم ذوب‌آهن در جریان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است. در این اردو که از اواسط بهمن آغاز می‌شود بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن از صبح تا شب در اختیار کادر فنی قرار خواهند داشت و این تیم در دو نوبت صبح و عصر تمرین می‌کند و باریکنان تیم ذوب‌آهن نهار و شام را هم در همین اردو می‌خورند و فقط شب‌ها به منزل خود می‌روند.
سعید آذری مدیرعامل باشگاه با درخواست گل‌محمدی موافقت کرده و ورزشگاه ملت اصفهان هم اکنون در حال تجهیز شدن برای این امر است.
تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان از ۴ اسفندماه در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کند و تیم ذوب‌آهن در گروه دوم مسابقات با تیم‌های النصر عربستان، لخویای قطر و برنده دیدار پلی‌آف بنیاد کار ازبکستان و الشباب عربستان همگروه است.


منبع: فارس
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-12-11 14:21:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر