فهرست
گزارش تمرین استقلال: چرا قهرمانی؟
گزارش تمرین استقلال: چرا قهرمانی؟

گزارش تمرین استقلال: چرا قهرمانی؟

آی‌اسپورت- تیم فوتبال استقلال در ادامه روند آماده سازی خود برای دیدار با تراکتورسازی تبریز از ساعت  ۱۲و ۳۰ در زمین کمپ زنده یاد حجازی تمرینات خود را پیگیری کرد.
اتفاقات تمرین امروز استقلال را در زیر می‌خوانید:
* منصور پورحیدری در تمرین امروز حضور داشت و برای دقایقی با مظلومی صحبت کرد.
*فرشید اسماعیلی، محسن کریمی و روزبه چشمی سه ملی‌پوش تیم المپیک امروز در تمرین حاضر شده و خود را به کادر فنی معرفی کردند. روزبه چشمی نیز قبل از آغاز تمرین برای دقایقی با مظلومی گفت‌و‌گو کرد.
*میثم مجیدی به دلیل مصدومیت در تمرین چند روز پیش استقلال دو دیدار آینده آبی‌پوشان را از دست داد و به همین دلیل امروز در کلینیک حضور داشت.پرویز مظلومی در تمرین امروز از اینکه این بازیکن نمی‌تواند در بازی حساس روز یکشنبه به میدان برود ناراحت بود. این در حالی است که دکتر نوروزی در مشهد مقدس به سر می‌برد و طی چند روز گذشته وضعیت این بازیکن را از طریق همکارانش مورد بررسی قرار داد.نوروزی امروز در تماس با کادر فنی استقلال آخرین وضعیت میثم مجیدی را برای آنها تشریح کرد.
*محمد رضا خرسندنیا و پروپیچ دو بازیکنی که طی هفته‌های گذشته دچار آسیب دیدگی بودند با رفع مصدومیت مشکلی برای همراهی آبی‌پوشان در تبریز ندارند. این دو نفر امروز پا به پای دیگر بازیکنان در تمرین شرکت کردند.
* خداحافظی محسن قهرمانی از داوری باعث تعجب اعضای کادر فنی استقلال بود و آنها در خصوص اینکه چرا وی چنین تصمیمی گرفته صحبت می‌کردند.
*در ابتدای تمرین امروز بازیکنان زیر نظر قربانعلی‌پور به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس کار با توپ انجام دادند. در بخشی از تمرین کار سرعتی انجام شد و پس از این آیتم بازیکنان در دو گروه فوتبال درون تیمی را انجام دادند که این بازی بیشتر تحت فشار بود.
* بازیکنان تیم استقلال فردا آخرین تمرین خود را در تهران انجام می‌دهند و سپس راهی یکی از رستوران‌های شهرک اکباتان شده و پس از صرف نهار تهران را به مقصد اهواز ترک خواهند کرد.
دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی ساعت ۱۵ روز یکشنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.


منبع: فارس
کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-11 15:41:31
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۱۶
چرا اهواز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر