فهرست
سوال روز: چرا برانکو نوری را نمی‌خواهد؟
سوال روز: چرا برانکو نوری را نمی‌خواهد؟

سوال روز: چرا برانکو نوری را نمی‌خواهد؟

آی اسپورت - سریع، دونده البته بی دقت. این‌ها، خصوصیات اصلی پرسپولیس لیگ پانزدهم هستند. تیمی که به لطف پرس سنگین در همه نقاط زمین و دوندگی دائمی بازیکنان جوانش، در بیشتر بازی‌های این فصل مالکیت توپ را در اختیار داشته و توانسته بازی‌های قابل قبولی به نمایش بگذارد. بعد از فوت نوروزی، پرسپولیسی‌ها دنبال یک جانشین برای بازیساز سابق تیم‌شان هستند و با وجود آمادگی نوری برای بازگشت، برانکو هنوز علاقه‌ای به این موضوع نشان نداده است.
برانکو ترجیح می‌دهد جانشین نوروزی مثل او، یک بازیکن دونده و سریع باشد که در تمام نقاط زمین به بازیسازی و پرس تیمی کمک کند. در حال حاضر، مسلمان در پست بازیسازی پرسپولیس خوب عمل کرده و با توجه به خصوصیات مشترک او با نوری، برانکو نیازی به بازگشت کاپیتان فصل گذشته تیمش ندارد. او از باشگاه خواسته در نیم فصل دوم، یک هافبک سریع و خلاق یا یک مهاجم بزرگ مثل ادینیو جذب کنند. اتفاقی که بیشتر از جذب نوری پا به سن گذاشته، می‌تواند به نزدیک شدن پرسپولیس به اهداف برانکو کمک کند.
کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-11 17:42:32
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۰۰
نوری از اول هم به درد نمی خورد.٦ ماه دوپینگ کرد خوب بازی کرد رفت قطر بارشو بست.الان هم خودش اسم پرسپولیس راه انداخته که برای عربا بازارگرمی کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر