فهرست
رئال- دورتموند؛ فرصت انتقام
رئال- دورتموند؛ فرصت انتقام

رئال- دورتموند؛ فرصت انتقام

آی اسپورت – وقتی قرعه کشی مرحله نیمه نهایی فصل قبل چمپیونزلیگ انجام شد و مشخص شد که رئال به جای رویارویی با بارسا و بایرن، با دورتموند روبرو خواهد شد، بسیاری از هواداران این تیم خوشحال شدند ، اما وقتی در دیدار رفت 4-1 شکست خوردند، متوجه شدند که این خوشحالی شان چندان به جا نبود.

اما حالا مادریدی ها ، خیلی زود فرصت انتقام گیری از دورتموند را بدست اورده اند.

به یاد بیاورید نیمه نهایی دردناکی که سال گذشته برگزار شد و در بازی رفت آنها در سیگنال ایدونا پارک 4-1 تحقیر شدند.لواندوفسکی آن شب با زدن 4 گل ، به کابوس مادریدی ها مبدل شد.در بازی برگشت مادرید خیلی دیر به خودش امد ، دو گل زد ولی برای زدن گل سوم بنزینش تمام شد.

تمام رسانه های مادرید برای روحیه دادن به رئال سنگ تمام گذاشته بودند و با یاداوری جمله خوانیتوی افسانه ای ( کاپیتان رئال در دهه 80 که در سال 1992 بدرود حیات گفت) که در پایان جدال نیمه نهایی یوفای 1986 و پس از شکست 3-1 رئال در مقابل اینتر در سن سیرو ، گفته بود : شب برنابئو بسیار طولانی است.(مادرید بازی برگشت را 5-1 از اینتر برد و به فینال رفت و قهرمان جام یوفا شد) قصد داشتند مادرید را به بازی برگردانند اما این اتفاق نیفتاد.اشکهای راموس در آغوش کاسیاس هنوز در یادها باقی مانده است.


12 روز دیگر در برنابئو بازی رفت برگزار می شود و بدون شک نگاه همه مادریدی ها به آن بازی و گرفتن انتقام از شاگردان کلوپ است. نکته قابل توجه عدم حضور لواندوفسکی در مادرید به دلیل محرومیت است.

     
آی اسپورت
2014-03-21 21:56:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر