فهرست
هفته ۱۶ لیگ برتر انگلیس؛آمار نگران کننده ی «چلسی» برابر «لستر»
هفته ۱۶ لیگ برتر انگلیس؛آمار نگران کننده ی «چلسی» برابر «لستر»

هفته ۱۶ لیگ برتر انگلیس؛آمار نگران کننده ی «چلسی» برابر «لستر»

آی اسپورت- هفته ی شانزدهم لیگ برتر امروز آغار خواهد شد.نگاهی کوتاه خواهیم داشت به تاریخچه ی دیدارهای ۵ تیم بزرگ لیگ برتر مقابل حریفان این هفته.
منچستر سیتی- سوانسی
این دو تیم در مجموع ۲۸ بار برابر هم قرار گرفته اند که سیتی ۱۸ برد و سوانسی ۷ برد به دست آورده اند.در لیگ برتر ۸ بار به مصاف یکدیگر رفته اند که سهم سیتی ۶ برد و سهم سوانسی ۱ برد بوده است.سیتی در هر ۴ دیدار خانگی لیگ برتر برابر این تیم پیروز شده است.
بورنموث- منچستر یونایتد
با توجه به اولین حضور بورنموث در بالاترین سطح لیگ انگلیس،این دو تیم هیچ مسابقه ای در لیگ برابر هم برگزار نکرده اند.در مجموع ۸ دیدار آنها ۵ بار منچستر و ۱ بار بورنموث پیروز میدان بودند.در ۴ دیدار برگزار شده در خانه ی تیم بورنموث،۲ مساوی و یک برد برای هر تیم ثبت شده است که آمار قابل قبولی برای این تیم کم نام و نشان به حساب می آید.
استون ویلا- آرسنال
دو تیم ریشه دار انگلیس در ۱۹۱ بازی برابر هم حاضر شده اند،سهم ویلا ۶۶ برد و سهم آرسنال ۸۰ پیروزی بوده و ۴۵ بار دو تیم به تساوی رضایت داده اند.اما در لیگ برتر ۲۴ پیروزی از آن توپچی ها و ۸ پیروزی نیز برای استون ویلا بوده و ۱۴مساوی هم در دیدارشان رقم خورده است.ویلا در خانه ۳ برد کسب کرده و ۱۱ بار باخته است و ۹ بار در تاریخ لیگ برتر،قرمزهای لندن را متوقف کرده است.
لیورپول- وست برومویچ
از ۱۴۴ دیدار آنها ۶۶ بازی به نفع لیورپول خاتمه یافته،۴۰ تساوی  به دست آمده و ۳۸ بازی به سود وست بروم تمام شده است.
در بازیهای لیگ برتر ۱۲ بار لیورپولی ها  و ۴ بار بازیکنان وست برومویچ سه امتیاز را از آن خود کرده اند.لیورپول ۷ بار در انفیلد پیروز شده و ۲ بار باخته است و در ورزشگاه خانگی اش برابر این تیم مساوی نکرده است.
لسترسیتی- چلسی
شگفتی ساز و صدرنشین این فصل لیگ برتر،یعنی لستر به مصاف دیگر تیم شگفتی ساز،یعنی چلسی رده چهاردهمی خواهد رفت.۵۱ بازی از مجموع ۱۰۴ بازی دو تیم به سود تیم لندنی پایان یافته و ۲۴ بازی را لستر پیروز میدان بوده است و ۲۹ مساوی برابر یکدیگر کسب کرده اند.در لیگ برتر چلسی ۱۱ بار لستر را برده و ۴ بار نیز باخته است،۳ تساوی هم حاصل دیدارهای لیگ برتری آنهاست.اما آمار نگران کننده برای چلسی ۵ باخت در خانه ی لستر سیتی است در تاریخ لیگ جزیره،جایی که در آن تنها ۲ پیروزی و۲ تساوی نیز به دست آورده است.نگران کننده تر اینکه لستر ۳ بازی آخرش را در خانه،برابر چلسی با پیروزی پشت سر گذاشته.حالا که برخلاف آن سالها لستر وضعیت فوق العاده بهتری نسبت به آبی های لندن دارد باید منتظر نتیجه ی این بازی بنشینیم.
 
کدخبر:۹۴۱۳
     
آی اسپورت
2015-12-12 13:58:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر