فهرست
یکشنبه، سوت آخر «قهرمانی»؛ می‌خواهم کار اجرایی کنم
یکشنبه، سوت آخر «قهرمانی»؛ می‌خواهم کار اجرایی کنم

یکشنبه، سوت آخر «قهرمانی»؛ می‌خواهم کار اجرایی کنم

آی اسپورت - محسن قهرمانی که خبر خداحافظی اش از دنیای قضاوت شوکه کننده بود حالا به شکل جزئی از دلایلش برای این تصمیم حرف زده است. او در این باره در فضای مجازی از تصمیمش برای پرداختن به امور اجرایی ورزش گفته است: «از همان ابتدا قصدم بازگشت به داوری نبود. نه اینکه نتوانم، بلکه به واسطه اینکه دلم رنجیده و شکسته بود. با گذشت روزها، با تشویق عزیزانم برگشتم و داوری کردم تا مخالفانم بدانند، بی‌گناه بودم. خدا را شاکرم که خواستم و زیر سایه حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) آنچه می‌خواستم شد. امیدوارم با دعای خیر دوستان و زیر سایه ولی‌نعمت‌مان، در کار اجرایی موفق باشم.»
قهرمانی همچنین از جامعه ورزشی خراسان بابت همراهی تشکر کرده و گفته: «از این محبت اشک شوق ریختم و خدا را شکر که در غم و شادی کنارم بودید.» این داور بین‌المللی فوتبال ایران برای بیان برخی ناگفته‌ها وعده حضور در برنامه‌ای تلویزیونی را داده ‌است، وعده‌ای که باید دید چه زمانی محقق می‌شود. »

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-12 12:59:15
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۳۸
وای به حال فوتباله ایران که امثاله تو بعد از گند زدن تو یه بخشی حالا منتقل میشن به قسمتهای بالاتر و فساد رو با خودشون میبرن تو عمق فوتباله مملکت که پاک کردنش دیگه ممکن نباشه ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر