فهرست
بیانی: قلعه‌نویی آبروی ملی‌پوشان استقلال را حفظ کرد
بیانی: قلعه‌نویی آبروی ملی‌پوشان استقلال را حفظ کرد

بیانی: قلعه‌نویی آبروی ملی‌پوشان استقلال را حفظ کرد

آی اسپورت - بعد از اینکه امیر قلعه‌نویی با تراکتورسازی به توافق رسید و به تبریز رفت دوستان و نزدیکان او باز هم یاد گذشته‌ها افتادند و شروع کردند به دفاع از او . شاهرخ بیانی که سال گذشته یکی از اعضای کادر فنی استقلال بود در صحبت‌هایی حرف‌های سال گذشته را درباره ملی پوشان استقلال تکرار کرده است:
*تیم در صدر جدول است و استقلال هم جوان‌گرایی کرده است. این تیمی که می‌بینید، نیمی از آن حاصل تلاش ما است. ما از یکسری از بازیکنان استفاده نمی‌کردیم، مثلاً ۷ بازیکن در تیم ملی داشتیم و امیر قلعه‌نویی روی این ۷ بازیکن خیلی حساب می‌کرد. خود من به شخصه معترض بودم، چرا از جوان‌ها استفاده نمی‌کند، ولی قلعه‌نویی در آن برهه که تیم در جایگاه حساسی بود، نمی‌توانست ریسک کند.
 *خیلی برایمان جالب بود، بازیکن در استقلال بازی نمی‌کرد، اما به تیم ملی دعوت می‌شد. آقایان نمی‌گذاشتند ما کار تاکتیکی کنیم، من سؤالی دارم، مگر خسرو حیدری خودش مصاحبه و عذرخواهی نکرد، مگر خود حیدری نگفت که از امیر قلعه‌نویی معذرت می‌خواهم؟چطور ملی‌پوشان استقلال حرف ما را قبول نداشتند؟ آیا بیگ‌زاده بازیکن همیشگی بود، او مرتب آسیب می‌دید، پول هم به تیم نمی‌دادند، سال گذشته ما باید مثل آب خوردن قهرمان می‌شدیم و با ۲۰ امتیاز اختلاف جام را می‌گرفتیم، ولی نشد، با این حال تا روز آخر اول،‌ دوم، یا سوم بودیم.
 *متأسفانه بعد از بازی‌های تیم ملی، ملی‌پوشان ما اصلاً انگیزه نداشتند و همه تصور می‌کردند به قطر یا امارات می‌روند و پول‌های خوب می‌گیرند، اما آنها بی‌تفاوت بودند و به قولی شل کار می‌کردند. به بازیکن در تمرین می‌گفتیم، استارت بزن، به زور می‌دوید، تمام ملی‌پوشان ما بی‌انگیزه بودند و فقط امید ابراهیمی خوب کار می‌کرد، چون او برای ثابت کردن خودش در تیم ملی، انگیزه داشت.  وقتی یک بازیکن دو سال خوب بازی نکند، ولی به تیم ملی دعوت شود، انگیزه‌اش از بین می‌رود. خسرو حیدری سانترهایش نتیجه عوض می‌کرد، ولی خودش هم می‌داند و حتی فیلم بازی‌هایش هم موجود است که حیدری، حیدری همیشگی نبود و جان نداشت، به خاطر جام جهانی آن‌قدر به این بازیکنان فشار وارد کرده بودند که اصلاً نای تمرین کردن با استقلال را نداشتند. امیرحسین صادقی با آمپول بازی می‌کرد و بعد از بازی‌ها هم انگار آنها را از زندان آزاد کرده بودند و شب‌ها بیدار بودند، پول هم که نمی‌گرفتند.
 *من به شخصه با حیدری و بازیکنان دیگر استقلال، پدرکشتگی ندارم و شما می‌بینید که امسال چه بازی‌هایی می‌کنند، آیا حرف من دروغ است، چطور این بازیکنان پارسال این‌گونه بازی نمی‌کردند، مطمئن باشید قلعه‌نویی ضرر نکرد، چون او باز هم مربیگری می‌کند، ولی او خیلی پای بازیکنان تیم ملی ایستاد و حتی به ما می‌گفت آنها آبرو دارند و باید آبروی‌شان را حفظ کرد.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-12 13:45:39
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۱۴
این همون یارو نیست مادرشو بیرون کرده بود از خونش
مانی
شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۳۵
خواهشا این بیشرفو نزارید عکسشو تو سایت .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر