فهرست
کاسیاس: در بهترین زمان ممکن به ال کلاسیکو رسیدیم
کاسیاس: در بهترین زمان ممکن به ال کلاسیکو رسیدیم

کاسیاس: در بهترین زمان ممکن به ال کلاسیکو رسیدیم

آی اسپورت- از زمانی که کارلو انچلوتی سرمربی رئال مادرید شد همه طرفداران رئال و حتی طرفداران عادی فوتبال تصور می کردند که ایکر کاسیاس جایگاه سابق خود در تیم را بدست خواهد اورد اما در کمال تعجب اینچنین نشد و کاسیاس در این فصل  تنها در جام حذفی و در لیگ قهرمانان دروازه بان اصلی رئال است.در صورت راهیابی رئال به فینال کاسیاس را 7 باردیگر در درون دروازه کهکشانی ها خواهیم دید.

احتمال بسیار زیاد این هفته نیز دیه گو لوپز دروازه بان اصلی رئال در مقابل بارسا خواهد بود با این وجود ایکر کاسیاس در فاصله 48 ساعت به ال کلاسیکو درمورد این بازی بسیار حساس و خاطراتی که ازان دارد صحبت کرده است:" درمورد دو تیمی صحبت می کنیم که گزینه های اول قهرمانی در لا لیگا هستند.این بازی برای هردو تیم بسیار مهم است.

البته به عقیده من تنیجه این بازی تعیین کننده قهرمان نیست.تحت هیچ شرایطی نباید اتلتیکو را فراموش کنیم.کاسیاس می گوید در بهترین زمان ممکن به ال کلاسیکو رسیده اند در بهترین فرم ذهنی و بدنی.

صدرنشین جدول هستیم و بتدریج فاصله مان با بارسا و اتلتیکو بیشتر شده است.اولین باری که در مقابل بارسا بازی کردم سال 2000 بود که خاطره بسیار خوبی از ان برای من باقی مانده.ما ان بازی را 3-0 پیروز شدیم .از هر لحاظ ان بازی برای من به باد ماندنی شد.اگر در مورد بدترین خاطرات من در ال کلاسیکو سوال کنید باید بگویم : ساموئل اتوئو.

درست است که مسی بیشتر از هر بازیکنی به من گل زده است اما اتوئو بازیکن متفاوتی در ال کلاسیکوها بود هم گل می زد و هم بارها تو را با خطر مواجه می کرد."

 

     
آی اسپورت
2014-03-22 04:05:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر