فهرست

واقعیت این روزهای تراکتور؛ پایان اختلافات یا آتش‌بس‌ موقت؟

آی‌اسپورت-  از همان روز اول حضور امیر قلعه‌نویی در تمرینات تراکتور مشخص شد که چقدر کار دشواری برای ماندن در تبریز دارد. با این وجود عباسی در آخرین مصاحبه خود وقتی صحبت از مخالفت هواداران تراکتور نسبت به انتخاب قلعه‌نویی شد، گفت: «اصلا فکر نمی‌کردم شرایط به این شکل پیش برود. خدا کمک کرد و طی روزهای گذشته اختلافات کنار گذاشته شد. واقعا همه چیز عرض سه روز تغییر پیدا کرد. جلسه روز گذشته اتحاد را به تیم بازگرداند و این نشان می‌دهد که هواداران فقط به موفقیت تراکتورسازی فکر می‌کنند».

آنچه که مدیرعامل تراکتور از تغییر شرایط و کنار گذاشتن اختلافات از آن سخن می‌گوید در واقع بیشتر یک نوع آتش‌بس موقت آن هم برای یک دوره خیلی کوتاه در حد فاصله دو دیدار با استقلال می‌باشد.  واقعیت این است که اختلافاتی که از دید عباسی سه روزه فروکش کرد تنها ظاهر اتفاقات درونی تراکتور را نشان می‌دهد. آنچه مشخص است بخش عمده هوادران تیم محبوب تبریز به این آسانی با حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تیم‌شان کنار نخواهند آمد و شاید دو دیدار پیش رو با استقلال و نتایج بد احتمالی شرایط را به قدری برای عباسی تنگ کند که تغییرات دیگری در باشگاه تراکتور شاهد باشیم.

کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-12 22:50:18
نظر دهید

۲ نظر
عباس
يكشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۲۵
یعنی حال میکنم این تبریزی ها با این همه ادعا تهران ستیزی که دارن هم سرمربی هم مدیرعاملشون بچه تهران بزرگن :)))))) دم تهرانی و تهران دوست گرم جاتون تو قفس سینمه
-
يكشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴، ۰۱:۲۰
قلعه نوعی همین بازی رو فرصت داره ....
منتظر بازی بعدی نمیشیم گروهبان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر