فهرست
بورنموث ۲ – منچستریونایتد ۱؛ تحقیر شیاطین ترسو!
بورنموث ۲ – منچستریونایتد ۱؛ تحقیر شیاطین ترسو!

بورنموث ۲ – منچستریونایتد ۱؛ تحقیر شیاطین ترسو!

آی اسپورت – روزهای دشوار لوئی فان خال در منچستریونایتد با شکست این تیم در زمین بورنموث و با نتیجه ۲-۱ ادامه کرد.
فان خال در ورزشگاه ویتالیتی تیمی را به میدان فرستاد که در چهار بازی قبلی خود به برد نرسیده بود و در نهایت هم عملکرد ضعیف آنها این آمار را به پنج بازی رساند. کاملا مشخص است که مدیریت او دست کم در این مقطع در یونایتد به بن بست خورده و بازیکنان تیم بدون امید٬ سازماندهی و جاه طلبی پا به زمین می گذارند.
جونیور استانیسلاس با گلی که در دقیقه دو و به طور مستقیم از روی نقطه کرنر وارد دروازه یونایتد کرد به شیاطین سرخ یک شوک بزرگ وارد کرد. یونایتد برای زدن گل تساوی تلاش کرد و توسط ماروانه فلینی به نتیجه رسید. یونایتد در این بازی هم دچار آفت مصدومیت شد و این بار جسی لینگارد بازیکن جوان تیم به دلیل مصدومیت از بازی بیرون رفت و آندرئاس پریرا  جای او را گرفت و البته این بازیکن هم خوش شانس بود که بابت خطای خشنی که انجام داد از بازی اخراج نشد.
بورنموث در نیمه دوم توسط کینگ به گل برتری دست یافت و بعد از این گل هم مالکیت توپ و میدان را دراختیار داشت. فان خال برای اینکه تغییری در تیمش ایجاد کند فلینی را از بازی بیرون کشید و به جای او نیک پاول را به بازی آورد اما خودش هم می دانست که با آوردن چنین بازیکنانی مشکل او حل نمی شود. حالا این مربی هلندی علاوه بر فشار هواداران زیر فشار سنگین انتقاد هیات مدیره باشگاه هم قرار گرفته و احتمال اینکه نیمکت خود را از دست بدهد زیاد است.
     
آی اسپورت
2015-12-13 00:27:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر