فهرست

حاشیه: بازیکنان استقلال اهواز تهدید به ترک اردو کردند

آی‌اسپورت- کیفیت پایین کمپ دوچرخه‌سواری و تهدید بازیکنان به ترک اردو باعث شد مالک باشگاه تصمیم بگیرد به دیدار بازیکنان برود. استقلال اهواز برای حضور در دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر و مسابقه علیه سایپا به تهران سفر کرده است. این تیم که از مشکلات مالی زیادی رنج می‌برد، برای تأمین پول محل اقامت با مشکل روبه‌رو است، به همین خاطر مسئولان این باشگاه جهت برگزاری اردوی قبل از بازی، کمپ دوچرخه‌سواری که در ورزشگاه آزادی است را برای تیم‌شان در نظر گرفتند. وقتی بازیکنان به کمپ دوچرخه سواری رفتند و کیفیت پایین آنجا را مشاهده کردند، به انتقاد از مسئولان تیم‌شان پرداخته و وسایل خود را برداشته و تهدید به ترک اردو کردند.
مسئولان استقلال اهواز برای حل این مشکل به هتل آکادمی و هتل المپیک مراجعه کردند که مسئولان این دو هتل اعلام کردند اتاق‌هایشان پر است و به‌دلیل بدهی‌های قبلی حاضر به اسکان اعضای این تیم در این هتل‌ها نشدند. بعد از رفت و آمدهایی که صورت گرفت، مسئولان استقلال اهواز با مسئولان هتل دچار درگیری لفظی شدند و در نهایت توانستند چند اتاق برای اعضای تیم‌شان در هتل المپیک بگیرند. بازیکنان استقلال اهواز که از وضعیت موجود بسیار ناراضی هستند، ‌اعلام کردند محمد ملکی، مالک باشگاه باید با آنها صحبت کند، وگرنه حاضر به حضور در میدان نمی‌شوند. به همین خاطر مسئولان استقلال اهواز بازیکنان را راضی کردند تا به اتاق‌هایشان بروند و قرار است امشب ملکی به دیدار آنها برود و با بازیکنان برای رفع مشکلات‌شان صحبت کند.
بازیکنان استقلال اهواز در فصل جاری با مشکلات مالی زیادی روبه‌رو بوده و درچندین مقطع بازیکنان این تیم به خاطر نارضایتی از شرایط موجود، تمرینات را ترک کردند.
 
منبع: وبسایت نود
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-12-13 00:51:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر