فهرست
پیش بازی منچستر سیتی - فولام؛ مهمانی در اتحاد بدون اشکان
پیش بازی منچستر سیتی - فولام؛ مهمانی در اتحاد بدون اشکان

پیش بازی منچستر سیتی - فولام؛ مهمانی در اتحاد بدون اشکان

آی اسپورت - پیروزی برابر نیوکاسل پایانی بر سریال ناکامی های فولام بود اما آن ها می دانند که در برابر شاگردان پیگرینی کار بسیار سختی در استادیوم اتحاد پیش رو خواهند داشت و نیاز به یک معجزه دارند.

سیتی که از لیگ قهرمانان و اف ای کاپ کنار رفته است تمام امیدهایش را در لیگ برتر جست و جو می کند و امیدوار است تا بتواند عنوان قهرمانی را کسب کند.

رکورد سیتی در خانه حیرت آور است. آن ها از 39 امتیاز ممکن 36 امتیاز را کسب کرده اند. 43 بار دروازه حریفان را باز کرده اند و تنها 9 گل در خانه خورده اند.

فولام در 10 بازی اخیرش مقابل سیتی 7 بار بازنده بوده است و موفق به کسب پیروزی نیز نشده است. ماگات اما امیدوار است تا بازیکنان سیتی به علت بازی حساس مقابل یونایتد، این باری را خیلی جدی نگیرند.

با این حال فرناندینیو در گفتگو با "دیلی استار" تاکید می کند که نگاه تیمش به اهمیت همه ی بازی ها یکسان است: " در حال حاضر ما فقط به فولام فکر می کنیم. ما می خواهیم ابتدا این تیم را شکست دهیم و سپس با خیالی آسوده به دیدار مقابل یونایتد فکر کنیم.

مردم فکر می کنند که دیدار با فولام ساده است اما برای ما هیچ بازی ساده ای وجود ندارد. هر بازی از این پس برای ما یک فینال خواهد بود."

مصدومیت آگوئرو برای سیتی بسیار ناراحت کننده بوده است. با این حال اما بازگشت یووتیچ می تواند خبر خوشانیدی برای هواداران سیتی باشد. کمپانی که در دیدار مقابل هال اخراج شده بود به علت محرومیت در این بازی حضور نخواهد داشت و حضور ناستازیچ و ریچاردز هم در هاله ای از ابهام قرار دارد.

ماگات نیز در کنفرانس خبری پیش از بازی اذعان کرد:" سیتی برای قهرمانی می جنگد و همین مساله به اندازه کافی کیفیت آن ها را مشخص می کند. اگر ما بتوانیم به خوبی دفاع کنیم شانس خوبی برای زدن گل خواهیم داشت."

فولام در این دیدار بدون ستاره ی ایرانی خود یعنی دژاگه پا به میدان خواهد گذاشت. آن ها همچنین  دان بورن و کاستاس میتروغلو را نیز به علت مصدومیت در ترکیب نخواهند داشت. وضعیت اسکات پارکر نیز هنوز مشخص نشده است هر چند ماگات امیدوار است که دست کم او را  برای مصاف مقابل اورتون در ترکیب داشته باشد.

     
آی اسپورت
2014-03-22 13:05:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر