فهرست

نابغه بیلیارد ایرانی سوژه گزارش رویترز شد

آی اسپورت - خبرگزاری رویترز دو عکس از تمرینات «اکرم محمدی امینی» روی خروجی خود گذاشته . عکس هایی که مربوط به تمرینات 3 روز قبل خانم محمدی در کرج است. اکرم محمدی امینی در سطح فضای مجازی به دختر نابغه بیلیارد ایران معروف است. ملی پوش ایران که همین چند روز پیش در مسابقات جهانی هند شرکت کرده بود. مسابقات آماتوری که اکرم تنها بانوی ایرانی حاضر درآن مسابقات به شمار می آمد.
محمدی شاید در میان دختران ایرانی اسنوکر نابغه باشد اما در میان آماتورهای جهانی رتبه خوبی به دست نیاورد و در همان مرحله گروهی حذف شد. او در گروه سوم مسابقات همراه دخترانی از روسیه ،آلمان ، هند و استرالیا و مصر قرارداشت که با کسب یک پیروزی مقابل همگروهی مصری اش در گروه پنجم شد و به مرحله حذفی مسابقات صعود نکرد.
در همین مسابقات آماتوری ایران 4 نماینده در گروه مردان داشت که از میانشان یکی در مرحله گروهی حذف شد ، دونفر به میان 32 اسنوکر باز آماتور جهان رسیدند و فقط سهیل واحدی بود که توانست به جمع 16 اسنوکر باز اماتور قرار بگیرد.
شاید رتبه اکرم محمدی امینی رتبه ای ویژه نباشد اما موفقیت او در ایران که اسنوکر زیاد میان دختران محبوبیت ندارد اینقدر قابل توجه بوده که عکس های تمرین او را روی خروجی رویترز می بینید.

منبع: عصرایران
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-13 08:29:46
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۴۴
شارژر خوبی میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر