فهرست
پیش بازی وستهم - منچستر یونایتد؛ شیاطین علیه چکش ها
پیش بازی وستهم - منچستر یونایتد؛ شیاطین علیه چکش ها

پیش بازی وستهم - منچستر یونایتد؛ شیاطین علیه چکش ها

آی اسپورت - یونایتد در سایه ی حضور در جمع 8 تیم برتر لیگ قهرمانان می خواهد اعتماد به نفس خود را دوباره به دست آورد.  شکست تحقیر آمیز مقابل لیورپول باعث افزایش فشار بر روی مویس شده بود اما شب دیوانه وارد الدترافورد از شدت این فشارها کاسته است.

فیل جونز در گفتگو با خبرنگاران گفت: " معتقدم بازی با المپیاکوس می تواند ما را با سرعت بیشتری به جلو حرکت دهد. شب فوق العاده ای بود. ما باید با همین روحیه و با همین انرژی در تمامی رقابت هایمان حاضر شویم.

بازی با لیورپول نا امید کننده بود اما ما بهترین واکنش ممکن را به آن بازی نشان دادیم. اکنون می توانیم از عملکردمان راضی باشیم.هنوز چیزهایی برای لبخند زدن وجود دارد."

یونایتد هر 2 بازی خارج از خانه ی قبلیش را در لیگ برتر با پیروزی پشت سر گذاشته است و این بار نیز امیدوار است تا از آپتون پارک دست پر خارج شود. آن ها اما در این راه ویدیچ را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهند داشت.

حضور فن پرسی نیز هنوز در این دیدار مشخص نیست و وضعیت او همچنان در حال ارزیابی است. جانی اوانس و کریس اسمالینگ نیز همچنان به علت مصدومیت از همراهی تیم باز خواهند ماند.

آخرین باری که وست هام در آپتون پارک یونایتد را شکست داده است مربوط به سال 2007 می شود. بازی رفت دو تیم در الدترافورد با پیروزی 3-1 یونایتد همراه بود.

شاگردان سام آلردایس هر 3 بازی آخرشان در خانه را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و امیدوارند تا این رکورد را حفظ کنند. آلاردایس معتقد است که تیم او برای اینکه خیالش از بابت ماندن در لیگ راحت شود، هنوز به 7 امتیاز دیگر احتیاج دارد.

وست هام در این دیدار جوئی ابراین و همچنین مارکو بوریلو را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-03-22 13:11:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر