فهرست
پیش بازی چلسی - آرسنال؛ مورینیو، جشن هزاره ونگر را خراب می کند؟
پیش بازی چلسی - آرسنال؛ مورینیو، جشن هزاره ونگر را خراب می کند؟

پیش بازی چلسی - آرسنال؛ مورینیو، جشن هزاره ونگر را خراب می کند؟

آی اسپورت - ونگر در این مدت 3 بار همراه با آرسنال قهرمان لیگ برتر شده است. 16 بار پیاپی تیم را راهی لیگ قهرمانان کرده است و 4 بار هم اف ای کاپ را به ارمغان آورده است.

ونگر در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه گفت: " همیشه این احساس را دارم که زمان چگونه به این سرعت سپری می شود؟! انگار همین دیروز بود که کارم در آرسنال را شروع کرده بودم.

علت اینکه متوجه گذر زمان نمی شوم تمرکز بیش از اندازه ام بر روی بازی ها است. همیشه نگاهم به بازی بعدی است. وقتی این هفته تمامی می شود با خودم می گویم از حالا باید به فکر هفته ی بعدی باشم."

چلسی پس از صعود تقریبا راحت به مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با روحیه ی خوبی آماده ی این مصاف حساس خواهد بود.هر چند آن ها آخرین بازیشان در لیگ را مقابل استون ویلا شکست خورده اند.

مورینیو در گفتگو با خبرنگاران اذعان کرد: "اگر چلسی این فرصت را به من بدهد که هزارمین بازی ام را در این تیم تجربه کنم قطعا خوشحال ترین مرد روی زمین خواهم بود."

آرسنال در این دیدار نیز با زنجیره ی مصدومان بازیکنان خط میانیش رو به رو است. ویلشر، رمسی و اوزیل هیچ یک قادر نخواهند بود در این دیدار حساس به میدان روند. اما کیم کالستروم می تواند برای اولین بار تیم را همراهی کند و کمی از مشکلات ونگر در میانه ی میدان بکاهد.

در ان سو داوید لوئیس آماده ی حضور در بازی خواهد بود اما هنوز وضعیت اشلی کول نا مشخص است. چلسی در این دیدار 2 محروم نیز دارد. رامیرس و ویلیان که هر دو در دیدار قبل مقابل ویلا اخراج شده بودند، فردا غایب خواهند بود.

     
آی اسپورت
2014-03-22 13:12:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر