فهرست
پیش بازی: ماینتس-بایرن مونیخ؛ باواریایی ها قهرمانی را جشن می گیرند؟
پیش بازی: ماینتس-بایرن مونیخ؛ باواریایی ها قهرمانی را جشن می گیرند؟

پیش بازی: ماینتس-بایرن مونیخ؛ باواریایی ها قهرمانی را جشن می گیرند؟

آی اسپورت- بایرن مونیخ می تواند در دیدار هفته 26ام مقابل ماینتس قهرمانی در بوندس لیگا را جشن بگیرند آن ها برای اینکار باید ماینتس را در ادامه پیروزی های متوالی خود شکست دهند.
شاگردان پپ گواردیولا با 23 امتیاز بیشتر نسبت به بوروسیا دورتموند و در حالیکه تنها 9 هفته تا پایان رقابت ها باقی مانده در صدر جدول جای دارند و این بدان معنی است که آن ها می توانند قهرمانی در لیگ را یک ماه زودتر از پایان رقابت ها جشن بگیرند.
پیروزی در برابر ماینتس و موفقیت دورتموند یا شالکه در دیدارهای هفته 26ام موجب خواهد شد تا مونیخی ها یک هفته ی دیگر برای کسب عنوان منتظر باشند و در دیدار خانگی خود برابر هوفنهایم قهرمانی را مسجل کنند.
شاگردان ینس کلر در این هفته میزبان آینتراخت برانشوایگ هستند و بوروسیا دورتموند نیز باید به هانوفر سفر کرده و مقابل تیم میانه جدول هانوقر صف آرایی کند پیروزی هر کدام از این دو تیم می تواند تاخیری یک هفته ای تا قهرمانی مونیخی ها را موجب شود.
پیروزی 2 بر 1 بایرن مقابل بایرلورکوزن در هفته ی گذشته، رکورد شکست ناپذیری آن ها را به 50 بازی افزایش داد این در حالی است که آخرین شکست گواردیولا به بازی مقابل منچستر سیتی در تاریخ 10ام دسامبر باز می گردد که 15 بازی قبل روی داد.
خبر خوب در هفته ی اخیر برای بایرنی ها تمدید قرارداد آرین روبن هافبک هلندی این تیم تا سال 2017 بود. روبن و دیگر ستاره های بایرن در مقابل ماینتس رده پنجمی قرار خواهند گرفت. شاگردان توماس توخل برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان هنوز امیدوار هستند که این می تواند به جذابیت های بازی اضافه کند.
شاگردان توخل تنها یک بار در یازده دیدار گذشته ی خود شکست خورده اند این در حالی است که آخرین شکست خانگی آن ها در کوفیس آرنا به باخت 3 بر 1 مقابل بوروسیا دورتموند باز می گردد. مربی جوان ماینتس باید تیم خود را برای توقف مونیخی ها پس از 17 برد متوالی آماده کند.
توخل به سایت رسمی باشگاه می گوید:" ما می خواهیم به وظایف خود در این بازی عمل کنیم اگر آن ها با این وجود توانستند پیروز شوند می توانیم به مونیخی ها تبریک بگوییم بدون آنکه کسی احساس شرمندگی کند."
ماینتس تنها یک بار در چهار دیدار اخیر خانگی خود موفق به گلزنی نشده است آن ها تا اینجای فصل 37 گل به ثمر رسانده اند که نصف گلزنی های مونیخی ها در این فصل می باشد.
شاگردان توماس توخل در این دیدار کار سختی برای جبران شکست 4 بر 1 در دور رفت مقابل بایر خواهند داشت.
     
آی اسپورت
2014-03-22 13:32:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر