فهرست
پیش بازی هانوفر- بوروسیا دورتموند؛ مردان کلوپ در جستجوی مسیر پیروزی
پیش بازی هانوفر- بوروسیا دورتموند؛ مردان کلوپ در جستجوی مسیر پیروزی

پیش بازی هانوفر- بوروسیا دورتموند؛ مردان کلوپ در جستجوی مسیر پیروزی

آی اسپورت- یورگن لکوپ سرمربی بوروسیا دورتموند این دیدار را باید از روی سکوها نظاره گر باشد او در دیدار هفته ی گذشته مقابل مونشن گلادباخ توسط داور اخراج شد تا یکی از جلسات محرومیت خود را در برابر هانوفر تجربه کند.
کلوپ در این بازی باید احساسات خود را بیشتر کنترل کند تا مانند دقایق انتهایی دیدار هفته ی 25ام حاشیه آفرین نشود. سرمربی بوروسیا دورتموند در جریان دیدار هفته گذشته به اعلام خطا توسط داور بازی اعتراض داشت که عکس العمل های او در کناره ی زمین توسط داور چهارم گزارش شد تا داور او را به روی سکوها هدایت کند.
او بدلیل داشتن چندین سابقه ی اخراج از زمین از سوی فدراسیون فوتبال آلمان به 10 هزار یورو جریمه محکوم شد هر چند که هنوز هم احتمال محرومیت او به بیش از یک جلسه وجود دارد.
بوروسیا دورتموند با پیروزی در این دیدار می تواند مکان دوم جدولی خود را مستحکم تر کند و تزلزل آن ها در مقابل هانوفر بهترین فرصت را به شالکه برای صعود به رتبه ی دومی می دهد.
دورتموند در حالی پا به این بازی می گذارد که از دو شکست متوالی 2 بر 1 در سیگنال ایدنا پارک مقابل زنیت در دور برگشت لیگ قهرمانان و بوروسیا مونشن گلادباخ در هفته گذشته بوندس لیگا رنج می برد.
هرچند که آن ها با برتری مجموع 5 بر 4 راهی دور بعدی لیگ قهرمانان شدند اما هواداران از نتیجه ی بدست آمدهه رضایت نداشتند و برخی از آن ها با سر دادن شعارهایی اعتراضات خود را نشان دادند. 
گروسکروتز و سباستین کل خواستار اتحاد بیشتر بر روی سکو ها شدند گروسکروتز در این مورد گفت:" واقعا از این حرکت خوشم نیامد هر بار که ما توپ را از دست می دادیم صدای ناله ها را می توانستیم از روی سکوها بشنویم ناله احتیاج نداریم از ما حمایت کنید."
کاپیتان کل نیز در این خصوص گفت:" برخی در این تیم واقعا از این بازی تحت تاثیر قرار گرفتند بازی در خانه باید یک تجربه مثبت باشد و من فکر نمی کنم جرم و جنایتی مرتکب شده باشیم که اینگونه برخورد کردند."
کلوپ مارسل اشملزر را نیز در این دیدار از دست داد مدافع چپ دورتموند یک ماهه بدلیل مصدومیت از ترکیب دور خواهد بود تا شمار مصدومان بوروسیا بیشتر شود.
هانوفر امیدوارانه به مصاف دورتموند می رود آن ها هفته ی گذشته برتری مقتدرانه ی 3 بر 0 را مقابل هرتابرلین کسب کردند تا احتمال سقوط به لیگ پایین تر را کمتر حس کنند و با 29 امتیاز در جایگاه 11ام جدول قرار بگیرند.
هانوفر در این بازی کاپیتان خود استیو چاروندولو را در اختیار نخواهد داشت بازیکن 35 ساله ای که چندین عمل جراحی را روی زانوی خود تجربه کرد و در این فصل تنها دو بار در ترکیب هانوفر قرار گرفت.
     
آی اسپورت
2014-03-22 13:33:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر