فهرست
دایی: نباید داوری را بهانه کنیم! / منتظر استقلال هستیم
دایی: نباید داوری را بهانه کنیم! / منتظر استقلال هستیم

دایی: نباید داوری را بهانه کنیم! / منتظر استقلال هستیم

آی‌اسپورت- صحبت‌هایی دایی را پس از رسیدن صبای قم به رتبه سوم جدول می‌خوانید.باید آماده بازی استقلال شویمفکر می‌کنم بازی سختی بود. نیمه اول به هیچ عنوان خوب بازی نکردیم. خوش شانس بودیم که در یک مورد توپ وارد دروازه‌مان نشد اما نیمه دوم تیم برتر میدان بودیم. ملوان یک موقعیت در تایم دوم داشت که لک گرفت. ما چهار، پنج فرصت داشتیم و بازیکنان به خودشان آمدند که این پیروزی حاصل شد. ان شاالله این بازی فراموش شود تا برای بازی بزرگ روز پنج‌شنبه با استقلال آماده شویم.
می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیمهاشم بیک‌زاده بعد از مدت‌ها از ابتدا وارد زمین شد. باید بیشتر به او میدان دهیم. کدام بازی ملوان از تمام این 6 بازیکن استفاده کرده است. ملوان صاحب 26.25 بازیکن است که از تمام آنها می تواند استفاده کند. آنها نیمه اول می توانستند گل بزنند اما نیمه دوم ما به غیر از چهار، پنج فرصت جدی می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. این بازیکنان شایسته تشکر هستند و در این مدت خیلی خوب کار کردند. خط دفاعی ما خیلی منسجم کار می کند. دروازه بان ما عالی است. بازیکنان از قاضی تا دروازه بان همه خوب کار می کنند و رفاقت زیادی در تیم ما وجود دارد. ان شاالله این روند را ادامه دهیم.
پذیرفتن مسئولیت بازی بد نیمه اولدلایل زیادی روی بازی نیمه اول ما تاثیر گذار است. همه بازیکنان عالی کار کردند ولی خیلی مسائل باعث نمایش نیمه اول ما شد که من مسئول این مسائل هستم و باید دقت کرد.
انتقاد دوباره به از محرومیت کریمیبرای مسئله فرید کریمی دلایل غیر فوتبالی نداریم که ارائه کنیم. فوتبال قواعدی دارد و هر اتفاقی بیرون از این قواعد باشد و بازیکنی بی‌دلیل محروم شود غیر فوتبالی است. باید دید این جریان را چه کسانی راه انداختند. کسی در فدراسیون به نحوی این مسئله را راه انداخته و در برنامه نود هم ماهیت ایشان مشخص شد که صلاحیت چنین اظهار نظرهایی ندارد. سوال‌هایی از آن فرد پرسیده می‌شود که باعث این اتفاقات می‌شود. موقعی که آقایی در فدراسیون پست دارد و به چند باشگاه مشاوره می دهد این مسائل هم رخ می‌دهد. ما دلایل و مدارک کاملی داریم که در جلسه فردا آن را ارائه می‌کنیم.
در آیین‌نامه فدراسیون دست می‌برنددر مسئله فرید کریمی ما اشتباهی نداشتیم و دلایلمان را فردا می‌گوییم. وقتی بازیکنی می‌توانیم بگیریم باید از آن استفاده کنیم. اگر آقایان روشن‌تر صحبت کنند بهتر است. آقایانی که حقوق‌دان هستند و اظهار نظر کنند بهتر است از کسانی که هیچ چیزی از حقوق نمی‌دادند اما متاسفانه در آیین‌نامه و چیزهای دیگر فدراسیون دخالت می‌کنند. این افراد در موارد دیگری هم اظهار نظر می‌کنند که همه حرف آنها غیر حقوقی است.
مدرک فوتبالی ندارند و تصمیم‌گیری می‌کنندهمه می‌توانیم رانندگی کنیم اما کسی که گواهی‌نامه دارد باید پشت فرمان بشیند. بعضی آقایان بدون اینکه گواهی‌نامه کاری را داشته باشند برای مسائل فوتبالی تصمیم‌گیری می‌کنند.
نباید داور را بهانه کنیمما و ملوان از داوری ضرر کردیم. اشتباهات داوری برای هر دو تیم اتفاق افتاد. اگر نگاه کنید هر دو تیم متضرر شدند. این نشان می‌هد عمدی در کار داور نبوده است. همه این اتفاقات سهوی است. اگر ما به مسائل فنی بپردازیم و این مسائل را بهانه نکنیم خیلی بهتر است. ان شاالله داوران ما بتوانند قضاوت های خوبی داشته باشند تا منِ نوعی به داوری اعتراض نکنم.
سخت‌افزار فوتبال ایران مشکل داردفوتبال نزدیکی امروز شاهد بودیم. بسکتبال نیست که 80.70 امتیاز برای هر تیم ثبت شود. قبول داریم فرصت‌های زیادی از دست دادیم و تا لحظه سوت داور دغدغه پیروزی داشتیم. امیدواریم این مسائل در مسابقات آینده برطرف شود. خیلی مسائل است در فوتبال ایران که ما آن بی‌بهره هستیم که در گل نشدن توپ‌ها موثر است. تیم‌های کشورهای اطراف ایران هر کدام چهار، پنج زمین تمرین دارند اما ما یک زمین داریم که آن هم در برف و باران گل می شود و باید در سالن تمرین کنیم. این مسائل سخت افزاری به ضرر فوتبال ماست. اگر تیم های ایرانی دو، سه زمین تمرین داشتند می شود گفت چرا توپ ها گل نمی شود اما شرایط زمین تمرین ما و زمین مسابقاتی که در ایران داریم متفاوت است.کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-13 19:18:43
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۴۹
بله. اگه میباختی هم بازم همین نظرو داشتی جناب عزت؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر