فهرست
اسکوچیچ: دلیل ندارد که بروم / می‌توانند اخراجم کنند!
اسکوچیچ: دلیل ندارد که بروم / می‌توانند اخراجم کنند!

اسکوچیچ: دلیل ندارد که بروم / می‌توانند اخراجم کنند!

آی‌اسپورت- صحبت‌های دراگان اسکوچیچ را پس از شکست مقابل نفت می‌خوانید.


* امروز بازی ناامیدکننده‌ای را از تیمم دیدم. فکر می کردم امروز فرصتی است تا از منطقه خطر دور شویم ولی باید بگویم که طبق عادت همیشگی‌مان امروز هم باختیم.

* متاسفانه این را باید بگویم که این حریفان نیستند که بر ما پیروز می‌شوند بلکه خودمان هستیم که بر خود پیروز می‌شویم. واقعا نمی‌دانم دلیل گل‌های خورده بچه‌گانه‌مان چیست؟ ما کیفیت لازم را نداریم. وقتی که سریال گل‌های خورده‌ای که تماما با اشتباهات خودمان به وجود می‌آید تکرار می‌شود واقعا نمی‌شود آن را تفسیر کرد.

*  ما بازیکنانی که باید داشته باشیم را نداریم. بازیکنانی را هم که می‌خواستیم جذب کنیم در اول فصل هر یک به دلایلی از آمدن به تیم سرباز زدند. در بازی امروز هم ما ۴ بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم که ۳ تای آن‌ها آسیب دیده بودند. واقعا این چیزی است که من در زندگی تا الان با آن مواجه نشدم. من نمی‌توانم بروم و جای بازیکنان مصدوم بازی کنم. هرکس می‌تواند منتقد باشد و گله‌ای به آن نیست ولی در کنار آن باید واقع‌بین هم بود. در مجموع باید بگویم که امروز معلوم شد تیم ما کیفیت لازم را ندارد.


* در هر صورت برای حل مشکل فولاد دو راه حل وجود دارد. یا باید مربی عوض شود یا بازیکن جدید خریداری شود. من اسم مهاجم مدنظرم را دو ماه پیش درخواست داده‌ام ولی این بازیکن هنوز نتوانسته به تیم بیاید.

* ما برنامه‌ریزی‌مان را برای بازی با تیم تبریزی همچون گذشته به نحو احسن انجام خواهیم داد ولی واقعا کار سخت است. دلیلی ندارد که از تیم جدا شوم. الان که قرار بر این شده در تیم بمانم، پس با قدرت همچنان به کارم ادامه می‌دهم. این را یک بار برای همیشه بگویم که من دو ماه پیش به پیشنهاد ۶۰۰ هزار دلاری یکی از تیم های مطرحی که پیشنهادی به من داده بود پاسخ منفی دادم و شرایط طوری شد که در نهایت نتوانستم از فولاد بروم. دیگر باید چه کار بکنم. با وجود این الان که هستم کارم را منصفانه انجام خواهد داد.


* قطعا سر حرفم هستم ولی باید این را هم در نظر گرفت. چیزی که مسجل هست این که تیم نیاز به تقویت دارد. لیست ابتدای فصل من بازیکنانی نظیر جابر انصاری و کمال کامیابی نیا بود و من این دو بازیکن را می‌خواستم ولی با وجود اینکه این بازیکنان در لیست من بودند به دلایلی نیامدند و در حال حاضر ستاره‌های تیم‌شان هستند. متاسفانه در پایان فصل قبل من به مرخصی رفتم و زمانی که برگشتم حکایت چیز دیگری بود. فولاد دچار خسارت شده و من نیز بیشتر دچار خسارت شده‌ام. آیا فکر می‌کنید سال گذشته من مربی خوبی بودم و الان مربی بدی هستم؟ من دوست داشتم انصاری و کامیابی‌نیا را بگیریم ولی نشد. انسان همیشه چیزی که می‌خواهد را نمی تواند به دست بیاورد. اگر کسی الان باید ناراحت باشد آن من هستم چرا که در یک کشور بیگانه حضور دارم و وضعیت تیمم نیز این‌گونه است. این بازی‌هایی که ما انجام می‌دهیم نه در شأن من، نه در شأن فولاد و نه در شأن مردم خوزستان است.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-12-13 20:14:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر