فهرست
استیماچ: اولین مسابقه‌ای بود که گل نخوردیم!
استیماچ: اولین مسابقه‌ای بود که گل نخوردیم!

استیماچ: اولین مسابقه‌ای بود که گل نخوردیم!

آی‌اسپورت- صحبت‌های استیماچ پس از تساوی مقابل راه‌آهن می‌خوانید.


* ما می‌دانستیم که این بازی، بازی سختی خواهد بود و به این فکر می‌کردیم که راه آهن مشابه خیلی از تیم‌های لیگ ایران به اصفهان می‌آید تا مقابل سپاهان یک مساوی کسب کند. به همین دلیل امروز همه بازیکنان راه آهن مدام پشت به توپ می‌ایستادند.
* من از همه بازیکنانم راضی هستم به این دلیل که آن‌ها اولین بازی بود با حضور من گل نخوردند ولی از طرف دیگر در پایان بازی اصلا از آن‌ها راضی نبودم چرا که ما هیچ امتیازی نگرفتیم!
* ما در این تیم سپاهان کارهای زیادی داریم که باید انجام دهیم و باید منتظر بشینیم تا شیمبا و پادوانی به تیم اضافه شوند.
*من به تمام بازیکنان سپاهان اعلام کردم که آن‌ها باید حرکت بدون توپ داشته باشند و با توپ به هیچ سمتی حرکت نکنند. ما در سپاهان راه افتادن با توپ و حرکت با توپ را ممنوع کرده‌ایم چرا که اعتقاد داریم بازیکن و حرکت پا به توپ جز خطر برای تیم‌مان و موقعیت دادن به تیم حریف در حال حاضر خاصیت دیگری ندارد.
*  شریفی به دلیل مصدومیت مچ پا چند هفته‌ای از سپاهان دور خواهد بود و ما تصمیم گرفتیم این عامل را بهانه حضور محرم از ابتدا در بازی کنیم و این عوامل دست به دست یکدیگر داد تا شریفی جزو لیست ۱۸ نفره سپاهان نباشد.
* تیمی که بنده تحویل گرفتم آن چیزی است که شما می‌بینید و من بازیکن دیگری به جز این‌ها ندارم. خیلی دلم می‌خواست که امروز شیمبا یا پادوانی را در زمین داشتم اما بضاعت تیم سپاهان بر روی نیمکت در حال حاضر همین است.
* بازیکنان مسن ما در تمرین‌های فشرده ما بسیار خوب عمل می‌کنند و به ما در آینده کمک خواهند کرد اما همه باید بدانیم که مقاوم باشیم و فقط با تفکر سپاهانی به راه‌مان ادامه دهیم. 


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-12-13 20:24:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر