فهرست
اتلتیکومادرید ۲ – بیلبائو ۱؛ اتلتیکو به بارسلونا رسید
اتلتیکومادرید ۲ – بیلبائو ۱؛ اتلتیکو به بارسلونا رسید

اتلتیکومادرید ۲ – بیلبائو ۱؛ اتلتیکو به بارسلونا رسید

آی اسپورت – آنتوان گریزمان باز هم ستاره اتلتیکو مادید بود و با یک ضربه دیدنی برد  ۲-۱ تیمش را مقابل اتلتیک بیلبائو در خانه رقم زد. با این برد شاگردان دیگو سیمئونه هم امتیاز با بارسلونا در صدر جدول رده بندی لالیگا قرار گرفتند.
گریزمان از فاصله حدودا ۲۰ متری با یک ضربه فوق العاده در نیمه دوم گل برتری اتلتیکو را به ثمر رساند و به هشتمین برد متوالی این تیم در همه جام‌ها کمک کرد تا تیم مادریدی بهترین استفاده را از تساوی ۲-۲ شنبه شب بارسلونا مقابل لاکرونیا برده باشد.
هر دو تیم اتلتیکو و بیلبائو در بهترین شرایط خود پا به ورزشگاه ویسنته کالدرون گذاشتند. بیلبائو فقط یکی از ۱۳ بازی قبلی خود در همه جام‌ها را باخته بود و در دقیقه ۲۷ هم همین تیم بود که در زمین میزبان پیش افتاد. آیمریک لاپورته با گل خود شاگردان ارنستو والورده را به آنچه که استحقاقش را داشتند رساند. این گل از روی کرنر ارسالی به دست آمد و اتفاقا اتلتیکو هم گل تساوی را از روی یک کرنر و با ضربه سر تمام کننده سائول به ثمر رساند تا دو تیم در پایان نیمه اول با تساوی به رختکن بروند.
اما گریزمان در دقیقه ۶۷ با ضربه خود تکلیف این بازی را مشخص کرد و از گوشه محوطه جریمه بیلبائو پاس کورئا را به زیبایی وارد دروازه میهمان کرد.
     
آی اسپورت
2015-12-14 00:54:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر