فهرست
در آستانه هزارمین دیدار؛ ادای احترام دنیای فوتبال به ونگر
در آستانه هزارمین دیدار؛ ادای احترام دنیای فوتبال به ونگر

در آستانه هزارمین دیدار؛ ادای احترام دنیای فوتبال به ونگر

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، امروز در دیدار مقابل چلسی، برای هزارمین بار روی نیمکت توپچی ها می نشیند. تعدادی از بزرگان دنیای فوتبال به دلیل رسیدن به این رکورد، او را مورد ستایش قرار دادند:

کنی دالگلیش

در چند سال اخیر، خیلی ها شروع به انتقاد از او کردند اما دستاوردهای او فوق العاده بوده است

دیوید دین

او باشگاه آرسنال را تغییر داد و یک انقلاب به وجود آورد. هر زمان او از اینجا برود، پشت سرش یک مجموعه تمرینی فوق العاده، یک ورزشگاه بی نظیر، یک تیم خیلی خوب و میراثی از جام هایی که به دست آورد، را به جا خواهد گذاشت.

توماس فرمائلن

همه می خواهند تا او تا هر زمانی که می تواند اینجا بماند. او دستاوردهای فوق العاده ای برای این باشگاه داشت و همین طور تاثیری فوق العاده روی بازیکنان. ما واقعا منتظریم تا او قراردادش را برای چند سال دیگر تمدید کند.

سرالکس فرگوسن

من به آرسن به خاطر رسیدن به این رکورد عالی تبریک می گویم. من همیشه از دیدن بازی های تیم آرسن لذت برده ام. آرسنال به شیوه درست بازی می کند. او در طول 1000 دیداری که در آرسنال بوده، یک میراث عالی به جا گذاشته است.

تیری آنری

رسیدن به 1000 بازی با یک باشگاه، یک دستاورد تاریخی است اما تعجب برانگیز نیست. او یکی از بهترین مربیان فوتبال مدرن است.

سسک فابرگاس

من تنها می خواهم به او تبریک بگویم. او روی بازیکنان زیادی تاثیر گذاشت؛ به ویژه روی من. من همه چیزم را مدیون او هستم.

پاتریک ویرا

آنچه در مورد آرسن همیشه من را تحت تاثیر قرار می داد این بود که هر بار که به خاطر مسئله ای با ناراحتی به دفتر او می رفتم و مطمئن بودن که حق با من است، وقتی بیرون می آمدم، به این نتیجه می رسیدم که حق با اوست!

ژوزه مورینیو

ستایش من در مورد این است که می توانم بگویم همه ما دوست داریم جایگاهی مانند او در باشگاه های مان به دست بیاوریم. من او باشگاه آرسنال را تحسین می کنم.

هری ردنپ

رسیدن به هزارمین بازی روی نیمکت یک باشگاه، دستاورد فوق العاده ای است. فکر نمی کنم دیگر در لیگ برتر شاهد چنین اتفاقی باشیمغ 1000 بازی در یک باشگاه فوق العاده است.

     
آی اسپورت
2014-03-22 18:35:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر