فهرست
ادعای عجیب دنیزلی: قلعه‌نویی با یک تیم ترکیه‌ای به توافق رسیده بود
ادعای عجیب دنیزلی: قلعه‌نویی با یک تیم ترکیه‌ای به توافق رسیده بود

ادعای عجیب دنیزلی: قلعه‌نویی با یک تیم ترکیه‌ای به توافق رسیده بود

آی اسپورت- قرار بود امیر قلعه‌نویی با یکی از تیم‌های سوپرلیگ ترکیه قرارداد ببندد اما ناگهان سر از تراکتورسازی تبریز در آورد. این ادعای عجیبی است که امروز در روزنامه‌های ورزشی مطرح شده و از آن عجیب‌تر نام کسی است که این خبر را به رسانه‌ها داده است؛ مصطفی دنیزلی!
دنیزلی که به تازگی هدایت گالاتاسارای ترکیه را بر عهده گرفته امروز گفتگوی مفصلی با روزنامه همشهری ورزشی انجام داده که در بخشی از آن می‌گوید: «طی 3سالی که در ایران بودم سعی کردم سیستم ترکیه را وارد باشگاه‌های ایرانی کنم؛ الان می‌بینم برخی از باشگاه‌ها سیستم من را دارند انجام می‌دهند و اگر ایران مایل است بیشتر از فوتبال ترکیه الگو بگیرد، می‌توانم با فدراسیون فوتبال ترکیه هماهنگ کنم تا در کلاس‌هایی که در اینجا (ترکیه) در ارتباط با مدیریت فوتبال انجام می‌شود، مدیران ایرانی هم شرکت کنند و ارتباط تنگاتنگی با مدیران فدراسیون فوتبال ترکیه و مدیران باشگاه‌ها داشته باشند.»
سرمربی اسبق پرسپولیس در ادامه می‌گوید: «در راستای همین همکاری بین ایران و ترکیه قرار بود امیر قلعه‌نویی با یک تیم ترکیه‌ای در سوپرلیگ قرارداد امضا کند اما حالا نمی‌دانم چطور شد یک‌دفعه به تیم تراکتورسازی پیوست. گویا قلعه‌نویی به توافقاتی هم با آن تیم ترکیه‌ای رسیده بود و یکی از دوستانم از این موضوع مطلع بود. به من گفته شده بود که قلعه‌نویی تمام  رزومه خود را هم در اختیار این باشگاه ترکیه‌ای قرار داده است.»


9411
  ۴  
آی اسپورت
2015-12-14 15:15:22
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۸
قلعه؟ ترکیه؟!! یعنی به مافیای اونجا هم نفوذ کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جفر سلاخ
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۶
ما قبلا الامارت بود حالا شد ترکیه از خاورمیانه عبور کرده به اروپا رسیده فردا میگن جی گوردیولا مینیشنه
مشروح
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۴۰
یک مصاحبه خیالی از دنیزلی
تایماز
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۳۴
برای جیره بگیران متاسفم که اینقد با تراکتور دشمنی میکنند که به نام قلعه نوعی یا هر کس دیگری برای تیم حاشیه و برای هوادار دو دستگی ایجاد میکنند...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر