فهرست
یادداشت روز: لطفا در مورد فیگو فکر بد نکنید!!
یادداشت روز: لطفا در مورد فیگو فکر بد نکنید!!

یادداشت روز: لطفا در مورد فیگو فکر بد نکنید!!

آی اسپورت- توپ اول از جام خارج می شود ... اتلتیکو ... نوبت به توپ دوم می رسد بارسلونا !! ...

نفس ها در سینه حبس شده بود ... یعنی تیم سوم چه تیمی می تواند باشد؟ ... رئال مادرید !! ... آه خدای من ... حالا چه اتفاقی خواهد افتاد؟ ... در حالی که همه در شوک برخورد بارسا و اتلتی بودیم احساسی از درون می گفت که باید منتظر نام بایرن یا چلسی باشیم ... اما نه ... بروسیا دورتموند ... بلافاصله متوجه تلفن همراهم شدم ... یکی از دوستانم که طرفدار اتلتیکو بود پیامک فرستاده بود:

"تقلب شده!! همه چیز از پیش برنامه ریزی شده بود – توپ های داغ و توپ های سرد!"

اما ... این فکر درست نیست. شاید قرعه ها اینبار کمی ناعادلانه باشند اما کسی در مورد فیگو فکر بدی نخواهد کرد. او به هر حال از منتقدین همیشگی دوران فلورنتینو پرس بوده است.

درست است پارسال در مرحله ی نیمه نهایی دورتموند رئال را به شکل تحقیر آمیزی حذف کرد. اما امروز نه دورتموند آن تیم یکپارچه و یکدل است و نه رئال آن تیم دفاعی و صدپاره. دورتموند گوتزه را به بایرن فروخت و لواندوفسکی هم به دلیل محرومیت در بازی دور رفت غایب خواهد بود. برعکس رئال این هفته ها عالی ترین نمایش چند سال اخیرش را از خود به نمایش گذاشته است. نتیجه ی این قرعه کشی همانقدر که برای رئال خوب و ایده آل بوده به ضرر بارسا و اتلتیکو تمام شده است. بارسا و اتلتیکویی که باید به نوعی "ال کلاسیکوی ورژن دو" را برگزار کنند. شخصا دوست داشتم چلسی با رئال روبرو شود تا کهکشانی کاری کنند که آقای خاص دیگر این طرفها آفتابی نشود اما در نهایت این نام پاری سن ژرمن بود که روبروی نام آبی های لندنی قرار گرفت. بایرن شانس خوبی داشت و احتمالا دیدار باواریایی ها و شاگردان مویس یک طرفه ترین دیدار دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان خواهد بود.

در اروپا همه ی چشم ها خیره به بازی دو تیم اسپانیایی خواهد بود. چند سال پیش به بازی بارسا و اتلتی به شکل یک نمایش کاملا یکطرفه نگاه می شد ولی امروز تیم دیگو سیمئونه از هیچ تیمی هراس ندارد. هواداران اتلتیکو جایگاه خودشان را خیلی بالاتر از مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان می بینند. آن ها رویای فینال را در سر می پرورانند.

بارسا و اتلتی تا امروز سه بار در این فصل به مصاف هم رفته اند که نتیجه ی تمام آن ها تساوی بوده است. پس بیایید منتظر یک مسابقه ی داغ و پرهیجان باشیم و ... فیگو را رها کنیم !!

     
آی اسپورت
2014-03-22 21:29:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر