فهرست
گزارش تصویری: رحمتی، گلری با مشغله‌های غیر از دروازه‌بانی
گزارش تصویری: رحمتی، گلری با مشغله‌های غیر از دروازه‌بانی

گزارش تصویری: رحمتی، گلری با مشغله‌های غیر از دروازه‌بانی

استقلال در این فصل دوباره به جمع مدعیان اصلی قهرمانی بازگشت و در حال حاضر از یک بازی بیش‌تر صدرنشین جدول رده بندی است و در نیمه نهایی جام حذفی هم حضور دارد. بدون شک یکی از عوامل موفقیت آبی پوشان در لیگ امسال مهدی رحمتی بوده است. دروازبانی که با نمایش منحصر به فردش در چند بازی همه را به این نتیجه رساند که باید در تیم ملی حضور داشته باشد.
از طرفی یکی از انتقاداتی که به پرویز مظلومی و مدیریت باشگاه وارد شده، این است که رحمتی فراتر از یک دروازبان و کاپیتان برای استقلال است. حضور یک سری ازبازیکنان، در استقلال این شائبه را به وجود آورده بود که رحمتی آن ها را به باشگاه آورده است. یا بحث بندهای ویژه قرارداد او با استقلال که جنجال برانگیز شد.
به راحتی می توان در تمرینات استقلال مشاهده کرد که رحمتی تنها یک بازیکن نیست. او به کرات با مظلومی جلسه می گذارد. با مدیران باشگاه در صورت حضور در تمرینات مذاکره و صحبت می کند. شاید همین مساله تمرکز لازم را از دروازبان 35 ساله استقلالی ها بگیرد و در ادامه دوند رو به رشدش تاثیر بگذارد.
او در تمرین امروز هم با علی نظری جویباری دقایقی صحبت کرد. مشخص نیست صحبت رحمتی با جویباری درباره بندهای قراردادش بوده یا درباره بحث تمدید سه ساله آن صحبت کرده و یا شاید پیشنهادهایی برای خرید بازیکن در نیم فصل به جویباری داده است. شاید هم درباره پرونده شکایت جویباری از سوشا قصد پا درمیانی داشته است. 


 
 
 
 
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-14 18:16:32
نظر دهید
۲ نظر
اکسل ویتسل
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۱
رحمتی متولد بهمن 1360 سواد داری؟یا سوء نیت داری؟گوش مالی میخوای؟
Hmn
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۳۹
چقدرررررر عقده اى هستین شما
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر